POLECAMY

Matka biła i kopała własne dziecko. Nie wiedziała, że w restauracji jest kamera, która wszystko nagrywa

Mamy mocne nerwy, ale musimy przyznać, że to video trudno było nam obejrzeć do końca.

Marta Słupska / 8 miesięcy temu
Matka biła i kopała własne dziecko. Nie wiedziała, że w restauracji jest kamera, która wszystko nagrywa fot. Fotolia, kolaż Polki.pl

Matka na filmie zawzięcie szarpie i kopie własne dziecko. W pewnym momencie zaczyna je nawet kopać. Powód? Dziecku wypadł z rączki hamburger.

Matka bije dziecko w miejscu publicznym

Rozumiemy, że dzieci bywają nieznośne, że czasem rodzicom puszczają nerwy i że wychowanie dziecka to trudna sztuka. Jednak to, co zrobiła ta matka, trudno nawet skomentować. Jej zachowanie jest tym bardziej bezczelne, że nie wstydzi się maltretować – tak, to najlepsze słowo! – własną pociechę w miejscu publicznym.

Na filmie, który zarejestrowała przemysłowa kamera w jednym z barów, widać, jak kobieta najpierw zrzuca dziecko z krzesełka, a następnie z całej siły wymierza mu policzek w twarz. Płaczący malec płacze, stojąc w miejscu, a zniecierpliwiona matka wymierza mu ciosy w nogi i brzuch. Następnie podcina go tak, że dziecko upada do przodu. Leżącego na ziemi malucha wielokrotnie kopie, a na końcu podnosi, szarpiąc za rękę. Na tym film się kończy.

Co, poza zachowaniem matki, dziwi i oburza, to reakcja pracownika restauracji, który stoi za ladą, a w zasadzie… zupełny brak reakcji. W świetle tych wydarzeń warto wspomnieć o historii, którą opisywałyśmy w tym tygodniu – link do niej znajdziecie pod tym artykułem. Miejmy nadzieję, że matka uwieczniona na tym filmie zostanie surowo ukarana i że do odpowiedzialności zostanie także pociągnięty milczący obserwator całego zajścia – pracownik kryjący się za ladą.

Historia polskiej blogerki: „Podziękowałam sąsiadowi, że usłyszał, jak katuję mojego syna”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (14)
/8 miesięcy temu
Gdybym to ja była za tą ladom babka by mnie pamiętała do końca życia sam Bóg by jej nie pomógł.
/8 miesięcy temu
Najgorsze jest to że ludzie udają że nie widzą takich rzeczy- niestety takie dziecko nie umie się bronić
/8 miesięcy temu
Co za odpad genetyczny.A Tego co stał za kasą,ślepy był.
POKAŻ KOMENTARZE (11)