OKT kids wkracza do Internetu!

OKT kids wkracza do Internetu. Zobacz!

fot. Fotolia
Marka OKT kids wkroczyła do Internetu! Odsłona nowej strony nastąpiła we już we wrześniu pod adresem www.okt-kids.pl. Szata graficzna jest silnie powiązana z założeniami marki, kreując kolorowy i sympatyczny świat OKT kids! Wprowadzono wiele usprawnień dla użytkowników, jak również moc nowych atrakcji zarówna dla Rodziców jak i ich Pociech!

Nowa odsłona strony internetowej przede wszystkim w atrakcyjny sposób przedstawia bogatą ofertę produktową firmy – dostępne są nowe opcje przeglądania, dzięki czemu  wyszukiwanie produktów staje się prostsze! Rodzic może odnaleźć go według oferty katalogowej (nocników, nakładek sedesowych, czy wanienek), grupy wiekowej, a także linii produktowej, jak np. Hippo, czy Samoloty (Planes).


To nie tylko baza informacji o produktach, ale również źródło cennej wiedzy dotyczącej pielęgnacji i rozwoju dziecka. W Kąciku Rodzica znajdziemy wiele pomysłów na zabawy rozwojowe dla dziecka, jak i Niezbędnik Rodzica z praktycznymi listami ułatwiającymi skompletowanie wyprawki dla dziecka, czy zorganizowanie pierwszej podróży czy też wyjścia na basen.

Nowy serwis uprzyjemni także czas Maluchom. Znaleźć tam można bowiem Kącik Malucha, w którym czeka na Malca wirtualna zabawa - kolorowanki, gry, a już wkrótce także ciekawe konkursy! Kolejnym krokiem OKT kids w Internecie będzie uczestnictwo w społecznościach internetowych, jak i portalach o tematyce dziecięcej.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)