Leśna Góra świętuje

Aż trudno w to uwierzyć, ale śledzimy ich perypetie już od ośmiu lat.

Leśna Góra świętuje
Co niedzielę przyciągają przed telewizory kilka milionów widzów. Mowa oczywiście o aktorach i twórcach serialu "Na dobre i na złe", którzy świętowali z okazji nakręcenia jubileuszowego, 300. odcinka serialu.

Z tej okazji w warszawskim Teatrze na Woli telewizja przygotowała specjalny koncert, w którym wystąpili aktorzy znani ze szpitala w Leśnej Górze oraz gwiazdy polskiej estrady.

Jubileuszowy wieczór poprowadziła Grażyna Torbicka oraz Artur Żmijewski, a na scenie wystąpiła m.in. Kayah, Paweł Kukiz z zespołem Piersi, Daab, Róże Europy i Justyna Steczkowska. W Teatrze na Woli w niecodziennym duecie pojawiły się też Olga Bończyk i Katarzyna Jamróz, które razem zaśpiewały specjalnie dla serialowego doktora Kuby, czyli Artura Żmijewskiego utwór "Jego portret". Strofy - naprawdę jaki jesteś nie wie nikt - bardzo rozbawiły publiczność teatru.

O swoich bohaterach opowiadali też aktorzy.
Największe zainteresowanie publiczności wzbudzili oczywiście Artur Żmijewski i Małgorzata Formeniak, którzy mówili o serialowym Kubie i Zosi. Jaki jest przepis na sukces? Zdaniem Artura Żmijewskiego nie ma recepty idealnej, ale na pewno trzeba być szczerym wobec widzów i nie być bez wad, powiedział ze sceny.

Jak rozwijać pasje dziecka?
Podczas jubileuszowego koncertu na scenie pojawi się też ze swoim monologiem Marian Opania, kabaret Ciach oraz znany satyryk Krzysztof Piasecki.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)