Gąsowski w nowej komedii

Piotr Gąsowski zyskał włosy!

fot. AKPA
Warszawski Pałac Prymasowski zamienił się na chwilę w siedzibę prezydenta Polski. A wszystko dzięki ekipie filmowców, którzy w jego wnętrzach kręcili kolejne sceny komedii "Zmiana".

Za biurkiem prezydenckim zasiadł Piotr Gąsowski, który gra w tym filmie postać ojca narodu. Jak przystało na głowę państwa, prezydent musiał wyglądać poważnie i na głowie Piotra Gąsowskiego zamiast łysiny pojawiła się niespodziewanie bujna czupryna! Znany aktor wyglądał z tego powodu na bardzo zadowolonego. "Bardzo cieszę się z tej zmiany i dobrze się w tym czuję - powiedział nam pan Piotr. - Już od dziesięciu lat golę się na łyso, ale swoich włosów też troszkę mam".

W Pałacu prezydenckim spotkaliśmy też pierwszą damę, w tej roli Grażyna Wolszczak, która nagle pojawiała się na salonach... w szlafroku. A wszystko to z powodu plotek o rzekomym zamachu na głowę państwa. "Każda dziewczynka chciała być kiedyś królewną, a ja tu mam piękne ciuchy i własną limuzynę" - zdradziła nam Grażyna Wolszczak. Na szczęście jak się okazało, sytuacja została już opanowana, a plotki nieprawdziwe. Tak przynajmniej zapewniał pierwszą damę oficer ochrony, w którego wciela się Krzysztof Banaszkiewicz.

Jak wychować córkę na kobietę spełnioną?
Scenariusz filmu powstał na podstawie książki Cezarego Harasimowicza "Nieoczekiwana zmiana płci". Głównymi bohaterami tej opowieści jest prezydencka para, która przeżywa kryzys w związku i niespodziewanie, za pomocą czarodziejskiej różdżki zamienia się.. płcią. Dzięki temu oboje zaczynają się lepiej rozumieć. Oprócz Piotra Gąsowskiego oraz Grażyny Wolszczak, na ekranie zobaczymy też Joannę Lisowską w roli tajemniczej sekretarki prezydenta.
Zdjęcia do filmu potrwają do połowy listopada, a film wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)