Zobacz, co działo się na 15. urodzinach serii Lego Star Wars!

Polskie gwiazdy z dziećmi i 25 tysięcy fanów - tak w skrócie wyglądały urodziny serii Lego Star Wars. Dowiedz się więcej!

fot. serwis prasowy Lego Star Wars

Impreza urodzinowa Lego Star Wars strzałem w dziesiątkę!

Na wielką imprezę zorganizowaną w niedzielę 27 kwietnia przez LEGO® Polska w warszawskiej galerii handlowej Blue City przybyło 25 tysięcy małych i dużych fanów LEGO i sagi „Gwiezdne wojny”, a wśród nich liczne gwiazdy: Mateusz Damięcki, Karolina Malinowska i Olivier Janiak, Patrycja Markowska, Ilona Felicjańska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Przemysław Sadowski i Agnieszka Warchulska, Jan Wieczorkowski, Bartosz Obuchowicz, Julka Wróblewska, Wojciech Majchrzak, Alżbeta Lenska. Organizatorzy już zapowiadają kolejne imprezy z okazji 15-tych urodzin kultowej serii.
Jest nam niezmiernie miło, że pierwszy z serii eventów z okazji 15-lecia serii LEGO® Star Wars™ cieszył się tak dużą popularnością. Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejną imprezę, która odbędzie się w dniach 31 maja - 1 czerwca w centrum handlowym Manufaktura w Łodzi, a także na następne, zaplanowane na drugą połowę roku. Kalendarz wydarzeń będzie dostępny na  www.LEGO.pl
- mówi Katarzyna Śmietanka, Associate Marketing Manager w LEGO Polska, odpowiedzialna za markę LEGO® Star Wars™

Jak czas spędziły gwiazdy?

Atrakcyjny program imprezy przyciągnął nie tylko rodziny z dziećmi, ale także dorosłych fanów LEGO. Wśród nich znalazł się m.in. aktor Mateusz Damięcki.
Wczoraj podczas imprezy LEGO® Star Wars™ w jednej chwili przypomniały mi się czasy mojego dzieciństwa, kiedy klocki LEGO nie były tak dostępne jak dziś. Każdy marzył, by je mieć. Sam byłem szczęśliwym posiadaczem kilkunastu zestawów i z niecierpliwością czekałem na każdy kolejny.
- mówi Mateusz Damięcki

Podczas eventu gry i zabawy prowadzili profesjonalni animatorzy w strojach Star Wars™. Dzieci budowały z klocków LEGO ogromne figury m.in. Dartha Vadera™ i Mistrza Yody, projektowały i tworzyły własne statki kosmiczne oraz brały udział w konkursach wygrywając atrakcyjne zestawy LEGO.

Została stworzona specjalna strefa relaksu, w której wyświetlane były krótkie, animowane filmy LEGO® Star Wars™ oraz strefa foto, gdzie dzieci mogły robić sobie pamiątkowe zdjęcia z postaciami z „Gwiezdnych wojen”. Podczas imprezy pokazano również najciekawsze modele z klocków LEGO® Star Wars™. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych zorganizowanych w specjalnym sektorze LEGO® DUPLO®. Dodatkowo każde dziecko otrzymało specjalny, imienny dyplom uczestnictwa w obchodach 15-lecia LEGO® Star Wars™.

Dowiedz się więcej o Lego Star Wars

Seria LEGO® Star Wars™ już od pierwszych zestawów, które pojawiły się na rynku w 1999 roku, cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Każdego roku miliony fanów czekają na kolejne kosmiczne modele.
Mama na rynku pracy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)