POLECAMY

Domowy test ciążowy-wynik po kilku godzinach?

Mam taki problem i nie wiem co mam już o tym myśleć. A więc chodzi mi o to, że od ponad roku mój okres się rozregulował. Miałam ciężki okres i wydaje mi się, że przez to byłam u ginekologa i stwierdziła, że będę miała przez to trudności z zajściem w ciążę.

Domowy test ciążowy-wynik po kilku godzinach?

Mam taki problem i nie wiem co mam już o tym myśleć. A więc chodzi mi o to, że od ponad roku mój okres się rozregulował. Miałam ciężki okres i wydaje mi się, że przez to byłam u ginekologa i stwierdziła, że będę miała przez to trudności z zajściem w ciążę. Nie dała mi żadnych
tabletek na uregulowanie i tak upłynęło trochę czasu. Miesiączka pojawiała się raz na 2 miesiące nie raz trochę dłużej. W końcu na początku roku poszłam do innego ginekologa i przepisał mi mar welon. Miałam go zażywać przez 3 miesiące. Wykonałam też badanie na tarczycę i hormony ale wszystko wyszło ok. Po 3 miesiącach prawie wszystko było normalnie tylko teraz znowu się martwię ponieważ ostatni okres miałam od 15 lutego do 19. Od tamtej pory do teraz nie dostałam miesiączki. Też jest taka sprawa, że z narzeczonym nie zabezpieczamy się, ponieważ chcielibyśmy mieć bobasa. W poniedziałek byłam u lekarza ponieważ boli mnie podbrzusze od jakiegoś miesiąca tak jakbym miała dostać miesiączkę. Do tego mam mdłości i zauważyłam, że częściej chodzę do ubikacji i wyczulił mi się węch. Lekarz nawet mnie nie zbadał tylko przepisał tabletki antykoncepcyjne na uregulowanie. Z tym, że mam zrobić test ciążowy. Zrobiłam go wczoraj i jedna kreska wyszła mi czerwona a druga blada ale wynik odczytałam dopiero po paru godzinach bo nie miałam wcześniej czasu. Teraz nie wiem co mam o tym myśleć.

Annett

Nie ma co myśleć tylko niestety trzeba wykonać kolejny domowy test ciążowy. Należy go wykonać zgodnie z zaleceniami producenta. W ulotce jest określony czas, po którym należy odczytać wynik testu. Na pewno nie jest to kilka godzin. Test najlepiej wykonać z próbki porannego moczu. Jeśli jest pani w ciąży (to jest 13 tydzień-od 15.lutego) i test powinien ją wykazać.

Serdecznie pozdrawiam

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)