Ciąża po 40-stce

Mam 42 lata i trzech wspaniałych, zdrowych synów. Czy jest szansa, aby w tym wieku znieść jeszcze wszystkie trudy ciąży, porodu, połogu i urodzić naturalnie kolejne zdrowe dziecko?

Ciąża po 40-stce

Mam 42 lata i trzech wspaniałych, zdrowych synów.  Czy jest szansa, aby w tym wieku znieść jeszcze wszystkie trudy ciąży, porodu, połogu i urodzić naturalnie kolejne zdrowe dziecko?

Małgorzata

Pozdrawiam wspaniałą mamę.W mojej niedługiej karierze zawodowej spotkałam kilka radosnych pacjentek, które urodziły siłami natury w wieku czterdziestu kilku lat. Więc głowa do góry. Będzie dobrze. Tylko proszę zgłaszać się regularnie na wizyty kontrolne u ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

SKOMENTUJ (78)
Katarzyna Bosacka opowiada o ciąży i zachciankach!
KOMENTARZE (78)
Gość We-Dwoje.pl/2 lata temu
CZAS NA RODZENIE DZIECI TO MŁODE LATA NP.20/30 A NIE ,STARSZE PANIE.
Gość We-Dwoje.pl/rok temu
Mam 41 lat i jestem w 9 tygodniu ciąży. Ciąża nie była planowana. Mój mąż nie chce słyszeć o dziecku. Nie wiem co robić?
Gość We-Dwoje.pl/7 miesięcy temu
Witam, ja też mam 40 lat i jestem w 6 tygodniu ciąży. W ogóle tego nie planowałam! Mam 3 córki (17,16 i 6 lat). Jak się dowiedziałam że teraz ponownie ciąża , załamałam się.... Cały czas borykam się co dalej, mam różne myśli.... Wszystkiego się pozbyłam po ostatniej córce i obecnie nie mam nic dla małego dziecka. Mieszkamy w małym mieszkaniu z dwoma pokojami, gdzie już nie widzę miejca na postawienie łóżeczka. Moja pozycja finansowa też jest marna, bo pracuję w markecie budowlanym.... Po prostu masakra, nie potrfię sobie z tym poradzić :(
POKAŻ KOMENTARZE (78)