Ból brzucha w 6 miesiącu ciąży

Boli mnie brzuch i prawa strona boku, a jestem w 6 miesiącu ciąży. Czy to jest coś poważnego, bo boli mnie już 2 dni?

Ból brzucha w 6 miesiącu ciąży

Boli mnie brzuch i prawa strona boku, a jestem w 6 miesiącu ciąży. Czy to jest coś poważnego, bo boli mnie już 2 dni?

xxx

Ale jaki to jest ból? Czy promieniuje w kierunku pleców? Czy wyniki moczu są w normie? Czy to są bóle częste, cykliczne jak skurcze czy bóle jak przed miesiączką? Jeśli to są takie bóle jak wymieniłam, to proszę udać się do lekarza.

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (17)
/2 lata temu
Wizyta u lekarza...hmm...co 4-5 tyg, a w tym czasie może się wiele wydarzyć. No wiadomo prywatnie to i co 2 tygodnie można chodzić, ale kasa... A do szpitala jechać panikować i niepotrzebnie zostać na obserwacji w szpitalu, bo inni lekarze nie chcą wchodzić w kompetencje lekarza prowadzącego. eh. Jakie to wszystko trudne.
/6 lat temu
ja mam podobne bóle i jestem juz w 28 tygodniu ciąży... trwają już tydzień ale tylko wtedy gdy sie napne delikatnie, lekarz kazal mi odczekac tydzien i gdyby nic nie przechodzilo zgłosic do szpitala na obserwacje aby wykluczyc jakiekolwiek zagrożenia ciąży... dziwi mnie podejscie lekarzy którzy bez jakichkolwiek badan każą brać no-spe lub jakikolwiek inny lek rozkurczowy. ja bym radzila zmienic lekarza na takiego ktory nie udaje ze pozjadal wszystkie rozumy i ma cale laboratorium w oczach a poprostu kieruje na specjalistyczne badania... w koncu jego pomylka lub brak reakcji moze zaszkodzic waszemu dziecku a w koncu to on ma sie nami opiekowac przez okres ciąży... pozdrawiam wszystkie mamusie :*
/3 lata temu
Miałam podobnie jak Ty, tylko mnie łapały bóle jak chodziłam czy tez gwałtownie wstawałam. Okazało sie, że akurat maleństwo w tym czasie sobie prostuje nóżki :)
POKAŻ KOMENTARZE (14)