Polki.pl

Restauracja ADRIA Centrum Biznesowe

Restauracja ADRIA Centrum Biznesowe
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Restauracja ADRIA Centrum Biznesowe

Adria to okazały budynek o bogatym wystroju elewacji frontowej, wzniesiony przez Hrabiego Ballestrema w 1895 roku. Budynek jest obiektem zabytkowym z pięknymi przestronnymi salami, których renowacja z jednej strony zachowała piękno i klimat 110-cio letniego budynku, z drugiej zaś strony tchnęła w niego nowoczesność i funkcjonalność.

Obecnie do Państwa dyspozycji jest kilka sal z których każda posiada swoisty indywidualny charakter.

Pierwsza sala to przylegające do części hotelowej dwa pomieszczenia, które można traktować jako osobne lub łączne. Sale świetnie nadają się na zwykłą codzienną konsumpcję jak również na kameralne spotkania biznesowe wymagające dyskrecji i prywatności. Każda z nich może pomieścić ok. 30-40 osób.

Druga sala balowa o bogatym wystroju wnętrza oddającego architekturę całego obiektu. Scena, balkony, piękne duże stylowe okna, kryształowe żyrandole, elementy sztukatorskie pokrywające ściany i sufit, wspaniały nowy parkiet to elementy, które stawiają tę salę na równi z takimi jak sala balowa Opery Śląskiej w Bytomiu. Jednocześnie nowoczesne wyposażenie audiowizualne, wentylacja i klimatyzacja, wspaniałe wyposażenie wnętrza dopełniają luksusu i funkcjonalności tego wspaniałego pomieszczenia. Sala może pomieścić ok 300 osób.

Trzecia sala ta jest przeznaczona do organizacji wszelkich uroczystości rodzinnych (wesela, urodziny, rocznice, chrzciny, stypy), spotkań firmowych, zabaw. Jedna ze ścian jest w całości przeszklona, przylega do niej przestronny taras na który wychodzi się bezpośrednio z sali. Taras jest częścią pięknego dużego ogrodu. Sala pomieści ok 70-80 osób.

Do dyspozycji gości jest również duży ogród w całości ogrodzony z kominkiem, placem zabaw dla dzieci, letnim salonem gier i dodatkowym punktem sprzedaży sezonowej. Na ogrodzie znajduje się ponad 300 miejsc siedzących.

Całość obiektu dopełnia sześć luksusowo wyposażonych pokoi hotelowych.

 

 
 

Zobacz także

 
 
Dane kontaktowe
Restaurac...
Firmy wg miejscowości
Wybrane oferty
DominoWhiteDominoWhite
Jesteśmy niezależnymi konsultantkami. Zajmujemy się...
Kategoria: Agenci ślubni
"Abc Agenci Ślubni - organizacja WESEL POZNAŃ""Abc Agenci Ślubni - organizacja WESEL POZNAŃ"
Mday - organizacja Ślubów i Wesel, Kompleksowa...
Region: wielkopolskie (Poznań)
Kategoria: Ślub, wesele
Doradca weselny - Organizator imprezDoradca weselny - Organizator imprez
Organizacja wesel, przyjęć, imprez okolicznościowych. Pomoc...
Region: wielkopolskie (Piła)
Kategoria: Agenci ślubni
Magic Moments Event & Wedding Planner ślub i weseleMagic Moments Event & Wedding Planner ślub i wesele
Planowanie, organizacja oraz opieka nad przebiegiem ślubu i...
Kategoria: Agenci ślubni