Polki.pl
kom. (7)

Kącik wypoczynkowy stworzony dla przyjemności

Piękny widok z okna i szeroki parapet aż prosi się o jego zagospodarowanie. Taka podokienna kanapa prezentuje się niezwykle elegancko, a przede wszystkim jest szalenie relaksującym punktem mieszkania.

Kącik wypoczynkowy stworzony dla przyjemności

Fot. tumblr, housekaboodle.com

Masz piękny widok z okna, a w dodatku spoglądanie przez nie sprawia ci wielką przyjemność? Koniecznie rozważ zaadaptowanie parapetu okiennego na miękkie, klimatyczne siedzisko. Siedząc wygodnie przy oknie można nie tylko upajać się widokiem, ale również czytać ulubiona książkę, pic popołudniową kawę z przyjaciółką czy po prostu cieszyć się promieniami słońca w ciepły letni dzień.

Relaksujące siedzisko pod oknem

 

Zaadaptowany parapet, to wyjątkowe miejsce w mieszkaniu. Dla mieszkańców może być własna oaza spokoju, wyciszenia i relaksu. To doskonałe połączenie wygody z naturą we własnym domu. Jeśli układ mieszkania i jego przestrzeń na to pozwala warto zagospodarować taki parapet. Podokienna sofa jest zarówno elementem funkcjonalnym jak i dekoracyjnym. Wystarczy ulokować na niej wesołe, różnobarwne poduszki, które staną się ciekawym elementem wystroju. Aby go w pełni wykorzystać można wykonać pod nim również szafki lub szuflady na dodatkowe drobiazgi. Dobrym pomysłem jest stworzenie z niego skrzyni, która z pewnością pomieści wszystkie ważne dla nas przedmioty. Takie rozwiązanie sprawi wielką frajdę nawet dzieciom, które ucieszą się jeśli znajdzie się np. w ich pokoju.                                             Fot.  corbisimages.com
Przedstawiamy kilka najciekawszych aranżącji parapetu pod oknem:

Relaksujące siedzisko pod oknem

Fot. flickr, jazzybutchic.blogspot.com

Relaksujące siedzisko pod oknem

Fot. ioasia86.pinger, nestegg.typepad, ewibar.blogspot.com

Relaksujące siedzisko pod oknem

Fot. countryliving, greenwisecabinetry, paulatrovalusci.blogspot.com

Relaksujące siedzisko pod oknem

Fot. wisedecor, apartmenttherapy, thisoldhouse.com

Relaksujące siedzisko pod oknem

Fot. littleparadise.pinger.com

Relaksujące siedzisko pod oknem

Fot. blog.pacificmutualdoor, thatchcottage.co.uk.com

Relaksujące siedzisko pod oknem

Fot. accentondesign.com
Oceń 4,50 / 2

Jak dobrać kanapę do salonu?

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Salon

Skomentuj Kącik wypoczynkowy stworzony dla przyjemności

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Kącik wypoczynkowy stworzony dla przyjemności

  • Salon z charakterkiem- który wybierzesz?SalonSalon z charakterkiem- który wybierzesz?Nudzą cię wnętrza bez wyrazu? Proste a zarazem przesadnie banalne? Szukasz czegoś wyjątkowego? Oto najbardziej kreatywne rozwiązania dla wszystkich tych, którzy chcą wyrazić swoją osobowość przez styl mieszkania.więcej »
  • Salon w kolorach ziemiSalonSalon w kolorach ziemiPodążając za ciekawymi rozwiązaniami w arażacji wnętrz poszukujemy kolorów, dzięki którym salon nabierze eleganckiego i subtelnego wyglądu. Klimatyczne, a zarazem zgodne z aktualnymi trendami dekoracyjnymi wnętrze,...więcej »
  • Idealny układ salonuSalonIdealny układ salonuSalon to miejsce wyjątkowe. Przestrzeń dla relaksu, spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Chcielibyśmy aby pomieścił wszystkich i wszystko. Niestety marzenia o dużym, przestrzennym salonie spełniają się tylko czasami....więcej »
  • Meble w salonieSalonMeble w salonieSalon to serce domu, tutaj spotykają się drogi wszystkich domowników. Właśnie w salonie spędzają wolny czas, rozmawiają i bawią się, tutaj każdy ma swoje miejsce. Dlatego w każdym domu, to właśnie salon powinien...więcej »
  • 10 nowatorskich leżanekSalon10 nowatorskich leżanekSzukasz inspiracji jak wygodnie zaaranżować swoje wnętrze? Zastanawiasz się jaki mebel poza kanapą będzie potrzebny dla pełnego relaksu w salonie? Jeśli tak, koniecznie zainwestuj w leżankę, szczególnie, że jest w...więcej »
  • Zobacz podobne do Kącik wypoczynkowy stworzony dla...więcej podobnych
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dom i ogród