Polki.pl

REDFOTO

REDFOTO
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
REDFOTO

Zdjęcia to chwile zatrzymane w czasie. 

Dlatego też, warto zadbać, aby najważniejsze w Waszym życiu momenty zyskały wymiar ponadczasowy i stały się cenną pamiątką, do której można sięgnąć w każdym momencie, przywołując szczegóły, które z czasem zacierają się w naszej pamięci.

 

Posiadając długoletnie doświadczenie fotograficzne, oferujemy Wam uwiecznienie na zdjęciach najistotniejszych dla Was chwil, takich jak ceremonię zaślubin, wesele. Proponujemy również sesje plenerowe i studyjne, na które mamy dosłownie milion pomysłów!

 

Naszym atutem, oprócz ukończonej szkoły fotografii, są również uprawnienia do fotografowania w czasie celebracji liturgicznych, nadane przez Archidiecezję Gdańską.

 

Oferujemy upamiętnienie przygotowań ślubnych, ceremonii w kościele i USC, przyjęcia ślubnego (wesela) oraz sesje narzeczeńskie, ślubne i poślubne. Wspólnie ustalimy i dostosujemy zakres usług do Waszych oczekiwań i możliwości.   

 

Mamy jeszcze wolne terminy na 2012 rok. Powołując się na portal We Dwoje.pl otrzymacie 20% rabatu (cena pakietu obejmującego przygotowania, ceremonię ślubną, wesele do godz. 1.00 oraz sesję plenerową w dniu ślubu po rabacie  wynosi 960zł), a dodatkowo w sierpniu i wrześniu sesję plenerową gratis w innym dniu niż ślub! Zapraszamy na naszą stronę www.redfoto.pl

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

REDFOTO REDFOTO REDFOTO REDFOTO
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
REDFOTO
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Importer odzieży damskiejImporter odzieży damskiej
Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizująca się w imporcie...
Kategoria: Moda dla pań
Dell Sole
Dell Sole to uroczy lokal w centrum Oleśnicy. Już od sześciu lat...
Kategoria: Pizzerie
Foto-Video Zalewscy - wideofilmowanie oraz fotografia ślubnaFoto-Video Zalewscy - wideofilmowanie oraz fotografia ślubna
Przedstawiamy Państwu usługi wideofilmowania oraz fotografii...
Region: podlaskie (Białystok)
Kategoria: Wideofilmowanie
FOTOGRAFIA ŚLUBNA plenerowa i studyjnaFOTOGRAFIA ŚLUBNA plenerowa i studyjna
mijo FotoStudio * sesje studyjne * fotografia okolicznościowa:...
Region: małopolskie (Nowy Sącz)
Kategoria: Fotografia