Jaki preparat na wypadające włosy jest najbardziej skuteczny?

Ostatnio usłyszałam, że szampon dla mężczyzn DX2. A mam problem, bo włosy mi bardzo wypadają. Też byście ten szampon poleciły? Czy coś innego? :)

Dodane przez: chmielka
Odpowiedzi: 3
13 marzec, 20:58

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

Wypadanie włosów ma bardzo wiele podłoży.

Nie pomogą żadne preparaty jak się nie znajdzie powodu ich wypadania.

W szampony przeciwko wypadaniu włosów nie wierzę bo co może zdziałać preparat który jest na włosach 1-2 minuty?

Najskuteczniejsze są preparaty które się zażywa (czy to np. tabletki oddziałujące bezpośrednio na powód wypadania włosów czy herbatki pokrzywowe, ze skrzypu czy kozieradki) i preparaty wcierane w skórę głowy (wywar kozieradki, woda brzozowa/pokrzywowa, czy preparaty sklepowe np. Jantar).

Dodane przez: eenax
16 marzec, 10:41
Pozostało 78 znaków.

Ale że ten męski szampon ma pomóc na wypadanie włosów u kobitek? Nie wydaje mi się. Poszukaj przyczyny wypadania włosów głębiej, wewnątrz organizmu. Jeśli to nie problem z hormonami, to może masz niedobory witamin i minerałów? Zresztą wyżej już to napisano. Mi włosy mniej wypadają odkąd stosuję suplementację. Biorę Bio silicę i nie dosyć, że włosów wyłazi mi mnie, to są one mocniejsze i bardziej lśniące, także polecam :)

Dodane przez: Dagii
30 czerwiec, 22:18
Pozostało 78 znaków.

Może to nie kwestia złego szamponu, a niedoborów witamin i minerałów? Postaw na zróżnicowaną dietę, bogatą w pełnoziarniste przetwory zbożowe, orzechy oraz surowe warzywa i owoce. Dodatkowo możesz wypróbować również preparaty wspomagające kondycję włosów, skóry i paznokci. Powodzenia!

Dodane przez: mwilczkowska
16 marzec, 14:23
Pozostało 78 znaków.

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań