Czy możecie polecić krem ujędrniający biust?

Na razie z moim wszystko ok, ale chciałabym, żeby trochę się w stanie zawieszenia, a nie spadania, utrzymał ;) 30-tka za pasem, trzeba zacząć się smarować. Możecie polecić coś dobrego?

Dodane przez: halszkaWu
Odpowiedzi: 4
29 sierpień, 11:27

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

Bardzo dobre kremy ujędrniające ma marka Palmers - są przeznaczone dla kobiet w ciąży, a więc mają mocniejsze działanie.

Dodane przez: mmachnicka
29 sierpień, 16:22
Pozostało 78 znaków.

Przyłączam się od odpowiedzi Gosi i poza tym proponują przetestowanie serum Eveline (różowa tubka). Słyszałam o nim dużo dobrego.

Dodane przez: abernaciak
1 wrzesień, 11:41
Pozostało 78 znaków.

Z kremów do biustu jakie miałam to były wszystkie ( no prawie z wyjątkiem 2 czy 3) do stosowania w ciąży lub w okresie karmienia (bo normalnie mam bardzo mały biust). Biust w chwili obecnej mam w bardzo dobrej kondycji.
Polecam wiec zainteresować się tym "sektorem" preparatów bo są skuteczne a zarazem delikatne.

Z tych co używałam (i używam w zimie jak biust jest "męczony" pod ciężkimi ubraniami) to najlepszy jest ERIS z serii Pharmaceris M Bust Firm i Palmers (bust firming).

Polecam tez:
Dobrać sobie i nosić dobry biustonosz bo to on w 90% odpowiada za kondycję biustu. I nawet najlepszy preparat do biustu nie pomoże jak stanik jest źle dobrany (zbyt luźny obwód i zbyt małe miseczki oraz stalki z biustonosza wbijające się w pierś). Jeśli nosisz standardowe staniki sklepowe np. 75 B-C, 80 B-D to szansa ze to jest twój dobry rozmiar jest bardzo mała.

Oraz na jędrność biustu dobrze robią masaże biustu prysznicem (woda powinna byc zimna lub naprzemiennie zimna-ciepła)

Dodane przez: eenax
3 wrzesień, 09:18
Pozostało 78 znaków.

Obawiam się, że kremy ujędrniające do biustu nie działają tak jak można by tego oczekiwać. Dlatego polecam olejki - wystarczy nawilżyć mocno skórę i masować ją. Polecam

Dodane przez: jmroczkowska
22 grudzień, 12:53
Pozostało 78 znaków.

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań