Czy znacie sposoby na naturalne rozjaśnienie włosów?

Byłam ostatnio u fryzjera, chciałam być blond, jestem ruda i wściekła :/ Nie chcę po raz kolejny wydawać kasy i męczyć włosów, więc chciałam zapytać, jak je rozjaśnić? Dodam, że pod rudym jest właśnie blond.

Dodane przez: halszkaWu
Odpowiedzi: 5
Kategoria: Koloryzacja
31 lipiec, 14:51

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

Szczerze mówiąc sama na własną rękę nie rozjaśniałabym włosów - kiedyś tak zrobiłam i do tej pory borykam się z suchymi, spalonymi końcówkami... Idź do fryzjera, ale porządnego. On sobie poradzi z tym problemem.

Dodane przez: abernaciak
31 lipiec, 15:27
Pozostało 78 znaków.

To wszystko zależy jakie są Twoje naturalne włosy? Farbowanych rudych włosów lepiej nie ruszać, mogę Cię pocieszyć, że farba prawdopodobnie bardzo szybko się zmyje (rude i czerwone tak mają). Żeby ochłodzić pomarańczowy kolor, używaj fioletowych szamponów do włosów.

Dodane przez: mmachnicka
31 lipiec, 16:51
Pozostało 78 znaków.

Pomóc mogą płukanki z soku cytryny lub naparu rumianku. Tutaj znajdziesz przegląd dostępnych, naturalnych sposobów na rozjaśnianie włosów:

http://polki.pl/we-dwoje/jak;rozjasnic;wlosy;naturalnym;sposobem,artykul,20061.html

Pamiętaj tylko, że w przypadku włosów farbowanych bardzo ciężko przewidzieć jaki będzie ostateczny efekt rozjaśniania...

Dodane przez: mwilczkowska
4 sierpień, 11:23
Pozostało 78 znaków.

Niestety wydaje mi się, że bardziej "zmęczysz" włosy, eksperymentując na własną rękę :( W tym przypadku lepiej pójść do sprawdzonego fryzjera!

Dodane przez: wkwasniak
4 sierpień, 13:01
Pozostało 78 znaków.

Polecam płukanki z herbaty rumiankowej - zwykły wywar. Do tego szampony rumiankowe. Słyszałam, że również piwo ma takie właściwości.

Dodane przez: jmroczkowska
4 sierpień, 16:23
Pozostało 78 znaków.

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań