Jaką sukienkę dla świadkowej kupić?

Dziewczyny, po raz pierwszy będę w lipcu świadkiem na ślubie - brata. Kompletnie nie wiem, jaką sukienkę założyć. Pewnie taką do kolan? Czy możecie polecić jakieś modele, kroje, kolory? Mój typ urody to jesień.

Dodane przez: nawiaa
Odpowiedzi: 3
Kategoria: Trendy Mody
13 maj, 13:58

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

Moim zdaniem fajnymi propozycjami są sukienki w odcieniach pomarańczy i czerwieni. Może typu "bombka"? Ważne byś nie miała zbyt głębokiego dekoltu i białej sukni. Za to możesz zaszaleć z głębokim wycięciem na plecach :)

Dodane przez: abernaciak
14 maj, 13:14
Pozostało 78 znaków.

Po pierwsze powinnaś dyskretnie wyczuć u państwa młodych, jaką mieliby wizję Twojej stylizacji. To w końcu ich wieczór. Czasami świadkowa ma sukienkę pod kolor dodatków u panny młodej. Wygląda to trochę dziwnie, ale niektórym się podoba. Zazwyczaj są dwie opcje takich stylizacji dla świadkowych. Pierwsza to skromne sukienki koktajlowe, druga - romantyczne, szyfonowe maksi sukienki. A jeśli chodzi o kolorystykę, niedługo na polki.pl starrtują letnie przeglądy dla poszczególnych typów kolorystycznych. Może tam coś znajdziesz. :)

Dodane przez: nkosznik
14 maj, 13:55
Pozostało 78 znaków.

Według zwyczaju, Twoja suknia nie powinna na pewno być biała ani w odcieniach ecru - musisz różnić się od panny młodej:)
Słyszałam też, że wg savoir-vivre świadkowa nie powinna mieć długiej sukni, jeśli panna młoda wybiera dla siebie krótką.
Ale myślę, że wiele tego rodzaju zasad traci teraz na znaczeniu.
Ja osobiście byłabym zwolenniczką prostoty :)

Dodane przez: wkwasniak
14 maj, 14:37
Pozostało 78 znaków.

Podobne pytania

trend lady gaga

Dodane przez: nawiaa
  Odpowiedzi: 13
Kategoria: Trendy Mody

piersionek połączony z branzoletką?

Dodane przez: nawiaa
  Odpowiedzi: 8
Kategoria: Trendy Mody

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań