Czy możecie polecić ciekawe sklepy z bielizną?

Gdzie kupujecie bieliznę? ;) Chciałabym kupić sobie jakiś fajny, elegancki komplet, ale byłam ostatnio w intimissimi i przeraziłam się cenami. W innych firmowych sklepach z samą bielizną jest chyba tak samo. Czy można gdzieś kupić bieliznę za nie aż tak duże pieniądze?

Dodane przez: chmielka
Odpowiedzi: 5
Kategoria: Modna szafa
6 listopad, 21:20

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

Ja bardzo lubię sklep LaSenza, ale chyba wycofał się z polskiego rynku. Teraz zagladam do Intimissimi i Etam...jeśli lubisz bardzo pikantna bieliznę to do polski wkrótce wchodzi Agent Provocateur!

Dodane przez: Iza
7 listopad, 15:30
Pozostało 78 znaków.

Nie mogę się pochwalić obfitym biustem dlatego dla mnie wymarzonym sklepem jest LaSenza. Piękne, seksowne komplety, a do tego koszyki nocne, pelerynki, szlafroczki. A do tego jak tam pachnie! Świeca o zapachu "LaSenzy" tez jest dostępna w sprzedaży :)

+ w sezonie mają świetne promocje!

Dodane przez: jmroczkowska
7 listopad, 16:01
Pozostało 78 znaków.

Według mnie dobrej jakości i ciekawą bieliznę można kupić w sieciówkach typu KappAhl, Reserved, H&M. Także Tesco - marka F&F ma ciekawy dział bieliźniany.
Jeśli chciałabyś jeszcze taniej, to od czasu do czasu polecam zajrzeć do sklepu sieci Pepco - staniki push-up kosztują już od 14.90! (wyglądają właściwie tak samo jak w tych sklepach wymienionych wyżej! nie zdziwiłabym się, gdyby były szyte w tych samych fabrykach..)

Dodane przez: HellNo_Kitty
8 listopad, 09:26
Pozostało 78 znaków.

ewa bien
znam noszę

Dodane przez: bozusia
12 listopad, 22:24
Pozostało 78 znaków.

Li Parie - bielizna jest bardzo droga, ale warto mieć w szafie chociaż dwa takie komplety. Do tego panie braffiterki dobiorą idealny rozmiar biustonosza!

Dodane przez: abernaciak
13 listopad, 09:54
Pozostało 78 znaków.

Podobne pytania

Jakie jeansy na szerokie biodra?

Dodane przez: chmielka
  Odpowiedzi: 4
Kategoria: Modna szafa

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań