W jaki sposób poradzić sobie z żylakami?

Witajcie

pisze bo mam dość nieładny problem i potrzebuje porady, zauwazyłam że na mojej łydce wyskoczyła żyła niestety jest dość mocno widoczna. W mojej rodzinie są dość spore problemy związane z zylakami ale zastanawiam się czy metoda operacyjna to jedyna dobra forma wyleczenia się z zylaków. Czy moze korzystałyście z innych metod - nie operacyjnych, które okazały się skuteczne?

bede wdzięczna za porady, jeśli któraś z was zdecydowała się na operacje to będe wdzięczna za polecenie dobrego specjalisty.

pozdrawiam

Aneczka

Dodane przez: zielinski
Odpowiedzi: 3
6 wrzesień, 16:06

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

Anno,

aby w ogole nie miec żylaków to najlepiej za wczasu stosować specjalistyczne skarpety uciskowe, jednak jesli chcesz sie pozbyc problemu to nie ma innego wyjscia jak przeprowadzic operacje. Ja miałam żyły leczone laserowo u doktora Zielińskiego i bardzo sobie chwale i samego doktora i zabieg bo dosłownie po godzinie mogla wrócic do normalnego trybu zycia. Zapoznaj się ze stroną doktora http://www.chirurg-naczyniowy.pl/ tam dosc przejrzyscie jest opisana sama metoda jak i doświadczenie lekarza. decyzja nalezy do Ciebie.

Dodane przez: Allison01
10 wrzesień, 19:00
Pozostało 78 znaków.

ja też chętnie poczytam , bo choć po ciąży wchłania się to jednak jak pochodzę to wieczorem bulwa pod kolanem jest

Dodane przez: bozusia
6 wrzesień, 18:06
Pozostało 78 znaków.

Ja mam pajączki na całych nogach, mnóstwo ale już nie zwracam tak bardzo na nie uwagi. Przy teleangiektazjach i żylakach pomóc może tylko specjalista. Nie musi od razu być to operacja ale odwiedź dobrego flebologa w pierwszej konieczności. Wejdź na ranking lekarzy i poszukaj...

Dodane przez: misiunia2612
6 wrzesień, 22:27
Pozostało 78 znaków.

Podobne pytania

stopy

Dodane przez: zielinski
  Odpowiedzi: 8

Jak dbać o stopy?

Dodane przez: zielinski
  Odpowiedzi: 6

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań