Jak domowym sposobem sprawić, by powiększył się biust?

Chodzi o to, że moje piersi są małe, chciałabym dowiedzieć sie czy jakimś domowym sposobem, można sprawić, że bedą one większe. Na przykład jedzenie jakiegoś owocu lub czegoś innego? Oczywiście by przy tym nie zyskać zbyt wiele na wadze. :) Może Ćwiczenia? Liczę na waszą pomoc, dzięki ;)

Dodane przez: karolina1996
Odpowiedzi: 4
8 marzec, 13:06

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

piersi to sam tłuszcz i skóra !! przytyjesz, powiększą się.... dbaj o nie, aby były jędrne, ubieraj odpowiedni stanik, smaruj kremem i nie garb się, nie narzekaj, bo większy z czasem po prostu obwiśnie...

Dodane przez: kapliczka
9 marzec, 13:59
Pozostało 78 znaków.

Fajnie , że takie pytanie zadałaś również mnie to ciekawi.

Dodane przez: GaaBii33
8 marzec, 19:14
Pozostało 78 znaków.

Wiesz... kiedy jeszcze w liceum kolezanki tez podjely taki temat i jedna z odpowiedzi bylo jedzenie banana z bulka!! ;) ale czy to przynosi efekt?? Watpie. Nie powiekszysz sobie domowym sposobem biustu bo raczej nierealne. Mozesz go jedynie ujedrnic odpowiednimi cwiczeniami co moze sprawiac wrazenie jego powiekszenia.

Dodane przez: primello
8 marzec, 21:06
Pozostało 78 znaków.

Nie istnieje żaden sposób. Jedynie operacja plastyczna. Ani kremy, ani super tabletki- nic nie działa! Bo jeśli ktoś wynalazłby jakiś cudowny owoc czy nawet tabletki to kosztowałoby to fortunę. Nawet samo tycie nie zawsze działa! Możesz co najwyżej poprawic ich jędrnosć- ćwiczeniami na klatkę piersiową, ale na pewno ich nie powiększysz!

Dodane przez: wiolamyszka
9 marzec, 19:08
Pozostało 78 znaków.

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań