Jak pozbyć się trądziku i śladu po nim?

często na twarzy wyskakują mi krostki które po 2-3 dniach mają białe łebki, a później zostają po nich ślady które nie chcą zejść. Jak można poradzić na to??

Dodane przez: gosiaczek1601
Odpowiedzi: 4
8 luty, 14:42

Odpowiedzi

spróbuj iść na oczyszczanie twarzy,a potem specjalne kwasy na wygladzanie,wiem ze kuzynka tak zrobiła i poprawa jest,doradz sie kosmetyczki:-)

Dodane przez: agneszakrzewska
8 luty, 15:02
Pozostało 78 znaków.

Polecam szczerze REVITOL ACNEZINE Sklada sie on z kremu i kapsulek. Na prawde skuteczny, efekty zauwarzylam juz po pierwszym tygodniu stosowania. Kupic go mozna z tego co wiem jedynie w sklepach internetowych. Ja go kupilam na allegro. Polecam

Dodane przez: Andziulka21
8 luty, 15:33
Pozostało 78 znaków.

najlepiej odwiedz dermatologa. moja siostra ma z tym problem i ma specjalnie robione masci kremy i takze tabletki oraz diete..nic kwasnego ,ostrego,ograniczyc słodycze i jeszcze wiele innych rzeczy.

Dodane przez: marzena3
8 luty, 16:53
Pozostało 78 znaków.

Wybór użytkowników:

Idź do dermatologa (lub do ginekologa - krócej trzeba czekać)i poproś o zbadanie poziomu hormonów. Na podstawie wyników poproś o tabletki hormonalne (antykoncep.) które wyregulują ci poziom hormonów. Zwykle za trądzik są odpowiedzialne właśnie hormony - brak lub nadmiar jakiś. Teraz to możesz robić ewentualnie maseczki z płatków owsianych, soku cytrynowego i jogurtu naturalnego (przepis link poniżej, krok 4) - taka maseczka przyspieszy gojenie nowych blizn potrądzikowych.

Dodane przez: Aakriti
9 luty, 11:05
Pozostało 78 znaków.

Podobne pytania

dairy fun milky

Dodane przez: gosiaczek1601
  Odpowiedzi: 17

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań