Jak oduczyć dziecko noszenia na rękach?

Mój 3,5 miesięczny synek chce być cały czas noszony na rękach. zasypia tylko na stojąco. Jak tego go oduczyć ? Proszę o pomoc. Ręce już mi opadają.

Dodane przez: emilia1209
Odpowiedzi: 3
19 styczeń, 14:49

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

Mój synek ma 5 tygodni i uwielbia zasypiać na rękach a u taty leżąc mu na klacie,zaraz się uspokaja i zasypia-cudowny obraz,spokojne dziecko-nie walczę z tym.Jak sobie przypomnę trzy lata huśtania w wózku(co czyniłam przy moim starszym synku)mam gęsią skórkę...Lepiej juz wziąć na ręce usiąść,przytulić i cieszyć się spokojem...powodzenia

Dodane przez: monika197303
20 styczeń, 14:33
Pozostało 78 znaków.

Kupić chustę. nie ma czegoś takiego jak nauczenie bądź oduczenie tak małego dziecka...tego nie da się tresować, to natura jest.

dodaje do poczytania ciekawy artykuł pod rozwagę wszystkim rodzicom którzy uważają że noszenie jest złe...
ja noszę moją córkę przeszło rok i nie mam z nią żadnych problemów, jest otwarta grzeczna kochana świetnie się rozwija i przede wszystkim nie została w mniemaniu innych "rozpieszczona noszeniem" bo taka jest jak wspomniałam natura ludzka

Dodane przez: MamaNaEtacie
19 styczeń, 16:19
Pozostało 78 znaków.

Ja również nosiłam córeczke ponad rok i też usypiała mi na rekach kiedy stałam, z tego co słyszałam dziecko powinno być noszone, przytulane wtedy czuje sie bezpiecznie i czuje się kochane, lepiej się rozwija, w przyszłości nie powinno mieć problemów.

Dodane przez: Pina22
19 styczeń, 18:30
Pozostało 78 znaków.

Podobne pytania

CZY OGLĄDACIE TELENOWELE?

Dodane przez: emilia1209
  Odpowiedzi: 15

czy wy też tak miałyście?

Dodane przez: emilia1209
  Odpowiedzi: 8

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań