Jaki antyperspirant warto kupić?

Jaki powinnam kupić antypersirant, jeżeli pocę się dość intensywnie? Nie chcę mieć śladów na letnich ciuszkach.
Miałam kilka, ale żaden nie jest idealny. Może coś z apteki?

Dodane przez: fatuum
Odpowiedzi: 11
23 maj, 23:01

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

Mam ten sam problem...Próbowałam wszystkiego i złotym środkiem okazał się Etiaxil.

ok 43zł w aptece,ale naprawdę warto.

Dodane przez: anula86
24 maj, 10:30
Pozostało 78 znaków.

Mi bardzo pomógł etiaxil (dobrze, że wybrałam do skóry wrażliwej, choć takiej nie mam- bardzo podrażnia).Po kilku sesjach z nim teraz starsza zwykły antyperspirant (najbardziej odpowiada garnier mineral z mineralite)

Dodane przez: Marthalla
24 maj, 08:49
Pozostało 78 znaków.

Ja używam rexonę która nie zostawia białych śladów ale tylko jeśli jej nie używasz ;) tak faktycznie to moje bluzki po całym dniu wyglądają jakby je ktoś pomalował kredką pod pachami. Fakt faktem jest skuteczny w swoim działaniu ale praktycznie nie da się wyprać białych plam. Na jasnych ubraniach pozostawia brzydkie żółte plamy. Zniszczyłam w ten sposób kilka świetnych bluzek. Moja siostra używa aptecznego anty anty i bardzo go sobie chwali. Jest w kulce i z tego co mi pisała to bardzo wodnisty. Jednak bardzo go sobie chwali i kupiłam któreś już z kolei pudełeczko. Wiem,że nazywa się Antidral. Jest dość drogi bo ma 50ml i kosztuje średnio 20zł ale bardzo wydajny i wystarczy na długo.

Dodane przez: Malgoska2904
24 maj, 09:16
Pozostało 78 znaków.

A ja poleca Vichy Stress Resist 72H dla mnie jest niezastapiony :)) uzywalam rowniez Etiaxil ale mnie podraznial nawet ten do wrazliwej skory :))

Dodane przez: primello
24 maj, 09:42
Pozostało 78 znaków.

Dodaję fotke.

Dodane przez: anula86
24 maj, 10:30
Pozostało 78 znaków.

Ja używam Rexony i jestem z niej zadowolona nie zmieniłabym jej na inny antyperspirant. Jeśli chodzi o jakiś z apteki to moja mama używa antidral nie jest drogi i jej pomaga.

Dodane przez: lilia21
24 maj, 11:21
Pozostało 78 znaków.

Jeżeli masz problem z nadmiernym poceniem musisz postawić na jakiś specyfik. Zwykłe antyperspiranty ze sklepu dodają ładnego zapachu jednak nie zwalczają potu i śladów na ubraniach. Myślę ,że VICHY czy ETIAXIL z apteki będą dobrym rozwiązaniem.

Dodane przez: trulula
24 maj, 16:56
Pozostało 78 znaków.

Ja, niestety, też zbyt intensywnie się pocę i zaczyman używać Etiaxilu (czekam na praesyłkę). zobaczymy jakie będą efekty,.

Dodane przez: kathiee
25 maj, 07:17
Pozostało 78 znaków.

Ja kupiłam ostatnio Nivea nowość ten który nie zostawia białych śladów na czarnych ubraniach i żółtych na białych i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z niego. Mój tata natomiast używa Antidralu i mówi, że jest świetny. Trochę kosztuje ale ponoć warto.

Dodane przez: chorwatka
25 maj, 11:13
Pozostało 78 znaków.

zgadzam sie nivea ten co na opakowaniu masz nie zostawia plam

Dodane przez: kasia0216
25 maj, 20:25
Pozostało 78 znaków.

Do niedawna powiedziałabym, że Etiaxil, bo stosowałam go dłuugi czas i był (jest) fenomenalny! Teraz przerzuciłam się na analogiczny antyperspirant z Ziai - Bloker. Jest tańszy (Bloker-8zł, Etiaxil - około 38zł) a działa tak samo. Stosujesz go 2 razy w tygodniu na noc, na niepodrażnioną skórę. Rano spłukujesz i masz spokój!

Dodane przez: Katalina
28 maj, 15:08
Pozostało 78 znaków.

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań