Jak pozbyć się wągrów, pryszczy i wyprysków ?

Dodane przez: aleksandrah
Odpowiedzi: 4
9 kwiecień, 11:13

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

Przede wszystkim dbać o higienę! Pielęgnacja to kluczowa sprawa - prześledź archiwum, bo gadałyśmy o tym miliony razy - regularne oczyszczanie, tonizowanie skóry, kremy dobrane do potrzeb cery, nie zapychające porów. Nie przesadzać z ilością kosmetyków kolorowych, zwłaszcza pudrami, podkładami etc. Nic nie wyciskać, bo to prowadzi tylko do blizn i jątrzenia się juz istniejących pryszczy.

Dodane przez: Katalina
9 kwiecień, 13:49
Pozostało 78 znaków.

Dużo też zależy od diety. Jedz dużo warzyw, owoców, pij wodę, unikaj słodkich, chemicznych napojów, słodyczy, tłustych rzeczy, chipsów!, sosów, musztard, ketchupów, majonezów. Staraj się wybierać posiłki z dużo ilością dobrych składników i witamin.

Dodane przez: martam2491
9 kwiecień, 15:29
Pozostało 78 znaków.

no zgadzam się, że bardzo duży ma wpływ dobrze dobrana dieta. ale każdy powinien ją ułożyć indywidualnie z lekarzem, lub z kosmetyczką jak to było w moim przypadku. Ale przede wszystkim nie powinno się odstawiać wszystkiego co mogło by spowodować niedoskonałości - bo np ostre potrawy wpływają na zły stan skóry, a ja mam mnóstwo znajomych, którzy jedzą na prawdę ostre rzeczy a cerę mają doskonałą.... także to jest bardzo indywidualna sprawa! a jeśli już to pij sobie Bratka oczyszcza organizm z toksyn, po jakimś czasie zauważysz poprawę na buzi. a i jeszcze możesz spróbować pić drożdze, nie są dobre ale z niewielką ilością cukru możliwe do popicia:)

Dodane przez: radkafatka
12 kwiecień, 12:27
Pozostało 78 znaków.

zobacz naszą stronę a pozbędziesz się kłopotów www.shancos.sklepna5.pl

Dodane przez: shancos
15 kwiecień, 12:30
Pozostało 78 znaków.

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań