Jaki kolor włosów pasuje do piwnych oczu?

Mam jasny brąz, ale wydaje mi się on jakiś mdły i wyglądam w nim jak szara myszka. Co mogę zmienić? Ostatnio myślałam o rudym (a wcześniej o blondzie) jednak to chyba zbyt radykalne. Co robić? Próbowałam już szamponetek ciemny brąz ale nie było większej różnicy. Mam 14 lat, mogę więc sobie pozwolić na farbę?
Dołączam zdjęcie i moje propozycje - choć liczę również na wasze.

Dodane przez: poziomka16
Odpowiedzi: 13
Kategoria: Koloryzacja
3 wrzesień, 19:21

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

Moim zdaniem każdy pasuje! Ale jak w wieku 14 lat zaczniesz farbować włosy, to co z nich zostanie za parę lat?

Dodane przez: agusiazet
3 wrzesień, 19:59
Pozostało 78 znaków.

Nie psuj sobie dziewczyno włosów! jak zaczniesz farbować to już nigdy nie powrócisz do swojego naturalnego koloru!

Dodane przez: kathiee
3 wrzesień, 20:01
Pozostało 78 znaków.

do piwnych oczu zdecydowanie blond pasuje!!!do twoich włosów pasowały by pasemeczka blond,napewno by ci pasowały,tylko nie wiem co na twoi rodzice i nauczyciele??

Dodane przez: agneszakrzewska
3 wrzesień, 20:03
Pozostało 78 znaków.

Ja włosy farbować zaczęłam w wieku lat...no może 11? Wiele razy musiałam ścinać, bo farbę nakładało się z koleżankami i nieumiejętnie, i rozjaśniacz spalił włosy. No i było sporo kłopotów w szkole. Aktualnie mam rudo-pomarańczowy, na zimę może zaszaleje z niebieskim. Ja bym na twoim miejscu, skoro nie chcesz szaleć z kolorem, poszła do fryzjera(nie sama!) i poprosiła o 'pogłębienie' koloru. Pozdrawiam ;)

Dodane przez: Kira
3 wrzesień, 21:14
Pozostało 78 znaków.

kasztanowe ale poczekaj do 18stki

Dodane przez: kamileczkaa
3 wrzesień, 22:41
Pozostało 78 znaków.

według mnie dobrze by ci było w ciemnym ciepłym odcieniu blondu

Dodane przez: fliebe
4 wrzesień, 10:46
Pozostało 78 znaków.

Do piwnych oczu prasuje i ciemny blond i czekoladka. Na twoim miejscu nie farbowałabym włosów, masz ładny kolor. Nie wiem jaki masz kolor oczu dokładnie, bo nie pokazałaś zdjęcia całej twarzy, ale wydaje mi się, że korzystniej byłoby zmienić fryzurę, np. z grzywką.

Dodane przez: bloondyna
4 wrzesień, 11:11
Pozostało 78 znaków.

Do oczów brąz pasują wszystkie rodzaje brązu,oraz czarny kolor. myślę,ze twój kolor jest ok,pasuje do oczów,zawsze z dwa tony ciemniejszy możesz zrobić.

Dodane przez: szalonakisia_1
4 wrzesień, 18:33
Pozostało 78 znaków.

najlepsza byłaby czekoladka

Dodane przez: jaworka4
5 wrzesień, 08:10
Pozostało 78 znaków.

Ciemne oczy dają Ci totalną swobodę. Dlatego skup się na swojej karnacji, bo to do niej przede wszystkim dobiera się kolor włosów. Najbardziej wyrazisty z pewnością będzie jakiś odcień rudości, jednak nie powiem jaki, bo wycięłaś ze zdjęcia swoją twarz, więc nie jestem w stanie ustalić Twojej karnacji

Dodane przez: Katalina
5 wrzesień, 12:46
Pozostało 78 znaków.

Do piwnych oczu pasuje każdy kolor włosów. Trzeba zwrócić uwagę na cerę oraz całą urodę. To Ty musisz się w tym dobrze czuć, więc pierwszą rzeczą przed zmianą koloru włosów polecałabym przymierzenie peruki, ponieważ po nałożeniu farby kolor będzie trudniejszy do ściągnięcia i znacznie pogarsza się kondycja włosa. Więc po co go od razu niszczyć? ;) Pozdrawiam. Aneta.

Dodane przez: anettzip
6 wrzesień, 23:13
Pozostało 78 znaków.

Ja zafarbowałam pierwszy raz włosy w wieku 12 lat i nadal mam ich bardzo dużo nawet po urodzeniu dziecka. Jestem osobiście fryzjerem. Jesteśmy w XXI wieku i powiedzcie w jakiej szkole chodzą dziewczyny w gimnazjach czy nawet już w podstawówce z niezafarbowanymi włosami?! Osobiście radziłabym zrobić pare pasemek po górze zanim się zdecydujesz kochana na całkowitą zmianę koloru;) Pozdrawiam. Aneta.

Dodane przez: anettzip
6 wrzesień, 23:23
Pozostało 78 znaków.

ja postawiłabym na kasztan i brąz

Dodane przez: sylciar
10 wrzesień, 01:44
Pozostało 78 znaków.

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań