Internet-potrzebna kopalnia wiedzy,czy złodziej czasu?

Dodane przez: koralikxxx
Odpowiedzi: 12
24 czerwiec, 11:45

Odpowiedzi

Ja myślę, że oba po części. Bo jeśli chce coś sprawdzić w internecie to jest masa pasujących zagadnień. Ale do a złodzieja czasu w równi się zgodzę a szczególnie u dzieci.

Dodane przez: anoli55
24 czerwiec, 11:48
Pozostało 78 znaków.

i to i to :P

Dodane przez: kotek115
24 czerwiec, 12:00
Pozostało 78 znaków.

Również jestem zdania, że jest to zjadacz czasu i zarazem kopalnia wiedzy. W internecie można znaleźć wszystko, tylko potrzeba wielu czasu, szperania by coś cennego i potrzebnego nam wyłowić.

Dodane przez: Gusiaki
24 czerwiec, 12:09
Pozostało 78 znaków.

i to i to. zanim się coś znjdzie to mija tyle czasu. nieraz siedzę żeby się czegoś dowiedzieć czy coś znaleźć i mam dość.

Dodane przez: IZABELA2008
24 czerwiec, 12:15
Pozostało 78 znaków.

I jedno i drugie ;)

Dodane przez: kateXrina5
24 czerwiec, 12:28
Pozostało 78 znaków.

I jedno i drugie, z tym, że wiedza nie jest usustematyzowana i czasami zamiast prawdziwych wiadmości czytami głupoty... np. opracowania czy jakieś notatki potrzebne na uczelnie. A złodziejem czasu jest... potrafi tak zajac, że zapominasz o bożym świecie...

Dodane przez: sampo21
24 czerwiec, 12:43
Pozostało 78 znaków.

trochę tego i treochę tego...z tym ze jeslichodzi o moją osobe to jest to głównie pochłaniacz czasu....to co wazne sprawdzę w 40 minut, a siedzę około dwóch godzin....ale zawsze jest cos mniej waznego, ale jednak niby potrzebne.

Dodane przez: agnes_joan
24 czerwiec, 17:48
Pozostało 78 znaków.

Dla mnie jest kopalnią wiedzy.pomocny szczególnie rodzicom siedzącym z dziećmi w domu i innym osobom nie mającym możliwości lub chęci udzielania się społecznie.

Dodane przez: Iskierka25
25 czerwiec, 08:05
Pozostało 78 znaków.

I jedno i drugie ale muszę powiedzieć że ten wynalazek jest bardzo ale to bardzo pożyteczny.

Dodane przez: Jola68
25 czerwiec, 08:33
Pozostało 78 znaków.

Wybór użytkowników:

TEZ UWAZAM ZE I JEDNO I DRUGIE I TAK SAMO JAK POPRZEDNICZKA UWAZAM ZE INTERNET JEST BARDZO PRZYDATNY W NASZYM ZYCIU.jEST KOPALNIA WIEDZY ZNAJDZIEMY TU WSZYSTKO CO NAS INTERESUJE JEST TEZ ZJADACZEM CZASU ALE ZEBY NIM NIE BYL TRZEBA UMIEC ROZSADNIE Z NIEGO KORZYSTAC, PRZECIEZ NIE MOZNA CALYMI DNIAMI SIEDZIEC PRZED KOMPEM I BUSZOWAC W SIECI.JA UWAZAM ZE POWINNISMY KORZYSTAC Z INTERNETU WTEDY GDY CHCEMY CCEGOS SIE DOWIEDZIEC, EWENTUALNIE GDY SIE NAM NUDZI I NIE MA JUZ ZADNEGO POZYTECZNIEJSZEGO ZAJECIA MOZEMY SOBIE POZWOLIC NA POBUSZOWANIE W SIECI, ALE WSZYSTKO W RAMACH ZDROWEGO ROZSADKU, PAMIETAJMY O NASZYCH OCZACH I O TYM ZE OD DLUGIEGO SIEDZENIA PRZED KOMPUTEREM BEDA BOLEC OCZY, GLOWA, PLECY.

Dodane przez: meliska21
25 czerwiec, 13:17
Pozostało 78 znaków.

i jedno i drugie. A czasami to mam nawet za złe ile czasu mi kradnie ;)

Dodane przez: anya100
26 czerwiec, 09:22
Pozostało 78 znaków.

Zależy ile się z niego korzysta. Jeśli potrafi się w nim zrobić tylko tyle, ile potrzeba - jest bardzo przydatny. Natomiast jeśli spędzamy przed nim zbyt wiele czasu, surfując bez celu, staje się złodziejem czasu.

Dodane przez: mariatom
26 czerwiec, 09:25
Pozostało 78 znaków.

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań