Co może pomoc na bezsennosc ?

Jakie leki bez recepty,sprawdzone przez was działają ?? Lub inne sprawdzone sposoby ?

Dodane przez: mrowcia
Odpowiedzi: 4
22 czerwiec, 22:59

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

Skoro trwa to u Ciebie już tak długo i zwykłe relaksujące sposoby jak kąpiel czy aromaterapia, kubek ciepłego mleka itp. nic nie dają kup w aptece (bez recepty) ziolołwe tabletki uspokajające Na rynku sa różne i bezpieczne, najlepiej poradź się farmaceuty. A jeśli to też nic nie da powinnas udać się do neurologa. Może masz jakieś zaburzenia, a może to po prostu zbytnia nerwowość. Lekaż zapisze ci wtedy jakieś mocniejsze środki jak np. Relanium, które bieże się na godzinę przed snem.

Dodane przez: Iza
23 czerwiec, 13:24
Pozostało 78 znaków.

bezsenność jest wtedy gdy na prawdę nie można zasnąć, budzi się w nocy co kilka minut, wstaje się zmęczonym i trwa to jakiś czas, nie należy wyolbrzymiać problemu... ogólnie to wywietrzyć pokój, nie jeść nic tuż przed snem, nie oglądać czy czytać czegoś co może nas poruszyć czy przestraszyć, nie myśleć o kłopotach, problemach, zrelaksować się, kąpiel

Dodane przez: kapliczka
23 czerwiec, 00:22
Pozostało 78 znaków.

ja mam swoje sprawdzone sposoby....albo szklanka ciepłego mleka...to niby pomaga, ale na krótko...nastepnie robie tak: wychodzę spod kołdry i chodzę na bosaka po zimnych płytkach. zmarzne to wchozę pod kołdre, włączam muzykę klasyczną i zasypiam tak twardym snem, że nikt nie jest mnie w stanie obudzić wczesniej niż o 10:)

Dodane przez: agnes_joan
23 czerwiec, 20:58
Pozostało 78 znaków.

Jeśli tak długo to u Ciebie trwa to lepiej skontaktowac się z lekarzem.

Dodane przez: Gusiaki
29 czerwiec, 21:32
Pozostało 78 znaków.

Podobne pytania

Odmrozenie rak

Dodane przez: mrowcia
  Odpowiedzi: 4

opuchlizna

Dodane przez: mrowcia
  Odpowiedzi: 10

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań