Polki.pl

Publiczne Przedszkole Motylek

Publiczne Przedszkole Motylek
Oceny (3)
5,00
Opis działalności
Publiczne Przedszkole Motylek

Chcesz aby Twoje dziecko zdobywało wiedzę już od małego? Zapisz go do Przedszkola Publicznego Motylek, gdzie małe grupy sprawią, że lepiej przyswoi wiedzę, a dodatkowe zajęcia np. manualno-ruchowe poszerzą jego zainteresowania i umiejętności.

Od dnia 1 września 2015r. przedszkole przy ul.Bociana rusza jako Przedszkole Publiczne. Rekrutacja na zasadach przedszkoli samorządowych.

Wachlarz zajęć jest bardzo bogaty zatem na pewno znajdziesz coś dla swojego malucha. Publiczne Przedszkole Motylek działa na terenie Krakowa, posiada 2 w pełeni wyposażone filie. Przedszkole zorganizuje najlepiej czas Twojemu dziecku, połączy zabawę z nauką, odkryje talenty, a także zabierze w najlepsze miejsca w mieście, np. do ZOO, kina, warsztaty, pokaże Twojemu dziecku miasto Wrocław. Tam Twoja pociecha zje smaczne, zdrowe posiłki, które dostarczą mu sił na dalsze odkrywanie świata. Oferujemy: - profesjonalna opiekę nad dziećmi w wieku od 2,5 - 6 lat. - zapewniamy małe grupy - liczne zajęcia dodatkowe: muzyczne, artystyczne, językowe, sportowe, tanecze, teatralne - wszystkie wyjścia, wyjazdy do teatru, muzeum, ZOO, imprezy, prezenty okolicznościwe sa bezpłatne - opieka psycholoa, pedagoga, logopedy, korektywa - bardzo dobra lokalizacja - nowe w pełni wyposażone sale, z wszelkimi wygodami dla dzieci - plac zabaw - przedszkole otwarte jest przez cały rok kalendarzowy

13 lis 2014
sandrakowaliksandrakowalik
Ocena   / rewelacyjne
Nie sądziłam, że tak blisko będę miała do przedszkola, schodzę na dół i jest :) Fantastyczne panie zapewniają super atmosferę dla dzieci. Wszystkie sprzęty oczywiście nowe dostosowane dla maluszków, cenowo na takie warunki również bardzo atrakcyjnie.
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Zdjęcia przedstawiają filię przy ul. Bociana 6A/3 Niepublicznego Przedszkola Motylek, które w Krakowie. Po więcej zdjęć zapraszamy na naszą stronę http://motylekprzedszkole.pl/. Od dnia 1 września 2015r. przedszkole przy ul.Bociana rusza jako Przedszkole Publiczne. Rekrutacja na zasadach przedszkoli samorządowych.  

Publiczne Przedszkole Motylek Publiczne Przedszkole Motylek Publiczne Przedszkole Motylek Publiczne Przedszkole Motylek
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Publiczne...
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Decomania
Jeżeli poszukują Państwo stylowych i niepowtarzalnych aranżacji...
Region: mazowieckie (Warszawa)
Kategoria: Aranżacja wnętrz
" AM Dekor " Salon Firan
firany, rolety rzymskie, zasłony, tkaniny dekoracyjne, dekoracja...
Region: dolnośląskie (Kłodzko)
Kategoria: Aranżacja wnętrz
Ogrodyiwnetrza.com.pl
Projektowanie wnętrz oraz projektowanie ogrodów. Nasza oferta to...
Region: małopolskie (Kraków)
Kategoria: Aranżacja wnętrz
M-Studio Małgorzata KoślickaM-Studio Małgorzata Koślicka
Architektura wnętrz. Projektowanie wnętrz publicznych i...
Region: pomorskie (Starogard Gdański)
Kategoria: Aranżacja wnętrz