Prenumerata

Jak zamówić prenumeratę dwutygodnika Przyjaciółka?

Prenumerata POCZTOWA
Przedpłaty na prenumeratę krajową są przyjmowane we wszystkich urzędach pocztowych na terenie całego kraju oraz przez listonoszy (od osób niepełnosprawnych w miastach) od wszystkich mieszkańców wsi i małych miasteczek, gdzie dostęp do urzędu pocztowego jest utrudniony.

Termin przyjmowania przedpłat w urzędach pocztowych właściwych dla miejsca zamieszkania:
Na I kwartał - do 25 listopada,
Na II kwartał - do 25 lutego,
Na III kwartał - do 25 maja, 
Na IV kwartał - do 25 sierpnia.

Wpłaty na prenumeratę są przyjmowane bez pobierania dodatkowych opłat.

www.poczta-polska.pl/prenumerata

Prenumerata RUCH
Przedpłaty przyjmują jednostki kolportażowe właściwe dla miejsca zamieszkania.
Termin przyjmowania przedpłat
do 5 grudnia na I kwartał, półrocze i rok następny,
do 5 marca na II kwartał,
do 5 czerwca na III kwartał i II półrocze roku bieżącego,
do 5 września na IV kwartał
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronach internetowych www.ruch.com.pl oraz ruch.pol.pl

Prenumerata TECZKOWA
JAK TO ZROBIĆ? Wystarczy znaleźć w pobliżu miejsca zamieszkania lub miejsca pracy punkt sprzedaży prasy sieci RUCH S.A który prowadzi prenumeratę teczkową i złożyć zamówienie. Prenumeratę można zamówić na miesiąc i przedłużać w określonych terminach. Prenumerata teczkowa to gwarancja stałej ceny – 1,10 zł za egz. pewność otrzymania wszystkich numerów pisma oraz możliwość jego odbioru o dogodnej porze. Wszelkich informacji udzieli Państwu sprzedawca prowadzący punkt sprzedaży.

Wykluczamy dokonywanie zapłaty przekazem gotówkowym na adres Wydawnictwa oraz informujemy, iż przesłane czeki lub gotówka listem będą odsyłane do nadawcy nie biorąc odpowiedzialności za ewentualne zaginięcia listu.

Prenumerata WYDAWNICZA

* płacąc w systemie dotPay klikając ikonkę "DotPay" znajdująca się poniżej. Prenumerata rozpocznie się najpóźniej w ciągu 4 tygodni od chwili złożenia zamówienia.

* wysyłając e-mail  bok@edipresse.pl W ciągu 24 godzin otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z informacją, od którego numeru rozpocznie się Twoja prenumerata. (płatności za cały okres z góry dokonuje się wtedy za pomocą załączonego do pierwszej przesyłki blankietu).

* telefonicznie pod numerem telefonu (022) 584 22 22 w godzinach 8-17:00 od poniedziałku do piątku.W trakcie rozmowy otrzymasz informację, od którego numeru rozpocznie się Twoja prenumerata. (płatności za cały okres z góry dokonuje się wtedy za pomocą załączonego do pierwszej przesyłki blankietu).

* wysyłając SMS pod numer 72012 o treści PRENUMERATA.PRZ. - bądź w przypadku prenumeraty z naszywką PRENUMERATA.PRZN. Po kropce wpisz swoje imię, nazwisko i dokładny adres zamieszkania, (np.PRENUMERATA.PRZ.JANINA,NOWAK,CICHA,132/6,62-200,GNIEZNO). Koszt SMSa 2 zł (2,46 zł brutto). Płatności za cały okres z góry dokonuje się wtedy za pomocą załączonego do pierwszej przesyłki blankietu.

CENNIK PRENUMERATY WYDAWNICZEJ

Cena rocznej krajowej prenumeraty (26 numerów)

wariant bez dodatku -    36,14 PLN  (1,39 egz.)                                                                     
wariant z naszywką -    71,50 (2,75 egz.)

Cena rocznej zagranicznej prenumeraty (26 numerów)
wariant bez dodatku -    296,14 PLN  (11,39 egz.)                                                                    
wariant z naszywką -    331,50 PLN ( 12,75 egz.)

Jeżeli chciałbyś zamówić prenumeratę zagraniczną z wysyłką pocztą lotniczą zadzwoń i zapytaj o cenę pod numerem (022) 584 22 22 w godzinach 8-17:00 od poniedziałku do piątku.
Prenumeratę można zamówić na dowolny okres, nie krótszy jednak niż kwartał.


REALIZACJA PRENUMERATY WYDAWNICZEJ
Prenumerata realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i RUCH.

Sposób dostawy prenumeraty wydawniczej:
- listy zwykły pod wskazany adres
- odbiór w wybranym punkcie sprzedaży RUCH w pobliżu miejsca zamieszkania lub miejsca pracy ustalonym podczas rozmowy z konsultantem.

Reklamacje dotyczące braku dostawy konkretnego wydania należy zgłaszać nie wcześniej niż 2 dni po ukazaniu się tego wydania na rynku.

PROMOCJE
Sprawdź w bieżącym wydaniu czy trwa promocja bądź uzyskaj informację pod numerem telefonu (022) 584 22 22 w godzinach 8.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku. Prezenty promocyjne oferowane na łamach czasopisma wysyłamy listem poleconym po weryfikacji zapłat, w ciągu 1 miesiąca od daty zapłaty za prenumeraty. W przypadkach szczególnych zastrzegamy sobie prawo do wysyłki innego prezentu o podobnej wartości rynkowej. 


PONADTO:
Prenumeratorowi przysługuje prawo do rezygnacji z prenumeraty, w dowolnym momencie jej trwania. Wydawnictwo zwraca część wpłaty za niezrealizowane numery prenumeraty w terminie 14 dni od otrzymania zgłoszenia. Rezygnacja wymaga formy pisemnej (e-mail, fax, list). Prenumerator ma możliwość zgłoszenia Wydawnictwu ewentualne braki w dostawach lub fakt otrzymania egzemplarza z wadami jakościowymi. Reklamacje dotyczące braków powinny być zgłaszane natychmiast po stwierdzeniu braku ciągłości w numeracji. Reklamacje dotyczące wad jakościowych powinny być zgłaszane natychmiast po ich stwierdzeniu, nie później niż 3 dni od daty dostawy. 


Wydawnictwo uzupełnia braki lub wymienia wadliwy egzemplarz. Jeżeli reklamacja nie zostanie zrealizowana. Wydawnictwo przedłuży prenumeratę o odpowiednią ilość egzemplarzy lub zwróci prenumeratorowi należną kwotę. 


Gwarantujemy niezmienność cen przez cały czas trwania prenumeraty.Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00  pod numerem telefonu (022) 584 22 22, e-mail:  bok@edipresse.pl, GG : 39108631

Nasi konsultanci udzielą Państwu porady i pomogą rozwiązać pojawiające się problemy.

Powyższe warunki prenumeraty stanowią regulamin, który zamawiająca osoba akceptuje w momencie zamówienia.


Biuro Obsługi KlientaO czym świadczą białe plamki na paznokciach?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)