Polki.pl

PRYWATNE BIURO ŚLEDCZE-DETECTIO

PRYWATNE BIURO ŚLEDCZE-DETECTIO
Oceny (3)
3,67
Opis działalności
PRYWATNE BIURO ŚLEDCZE-DETECTIO

Prywatne Biuro Śledcze-Detectio prowadzi profesjonalne usługi detektywistyczne, konsultingowe oraz doradztwo prawne. Priorytetowymi obszarami  aktywności  PBŚ-Detectio jest dostarczanie dowodów i informacji dla potrzeb postępowania sądowego  na każdym etapie procesowym. Realizujemy sprawy nietypowe i skomplikowane- także w sferze poza procesowej. Zleceniodawcami  działań firmy są osoby fizyczne oraz osoby prawne.  Zobacz: http://www.detektywtorun.pl/.

Usługi dla osób fizycznych: - Tajna obserwacja - Uzyskiwanie i weryfikacja informacji - Uzyskiwanie dowodów w sprawach karnych i cywilnych - Analiza źródeł i środków dowodowych w postępowaniach karnych i cywilnych - Ocena wiarygodności osób - Poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się - Poszukiwania genealogiczne - Sprawy rodzinne / rozwodowe - projektowanie podsłuchu, podglądu w kamuflażu - Doradztwo i konsultacja w sprawach karnych i cywilnych - inne Usługi dla podmiotów gospodarczych - Wywiad i kontrwywiad gospodarczy - wariograf - niejawna obserwacja i kontrola operacyjna pracowników - śledztwa w sprawie przestępczych działań na szkodę firmy. - inne

6 maj 2015
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Mąż zdradzał mnie regularnie z prostytutkami. Detektywi z Detectio zgromadzili materiał dowodowy pozwalający na bezproblemowe uzyskanie rozwodu z orzeczeniem o winie. Do początku roku jestem szczęśliwą rozwódką i jestem z tego dumna. Polecam.
 
 

Zobacz także

 
 
Dane kontaktowe
PRYWATNE...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Digital MemoriesDigital Memories
      Jesteśmy młodzi, energiczni...
Region: małopolskie (Kraków)
Kategoria: Wideofilmowanie
Scarlett Atelier ślubneScarlett Atelier ślubne
Nie jesteśmy klasycznym salonem ślubnym oferującym tylko wybór...
Region: mazowieckie (Garwolin)
Kategoria: Moda dla pań
Jubiler Kazaneccy
Sprzedaż skup naprawa biżuteria złotej srebnej sprzedaż...
Region: lubelskie (Łuków)
Kategoria: Salony jubilerskie
Limuzyny.gda.pl    503-557-447Limuzyny.gda.pl 503-557-447
Wynajem Limuzyn Trojmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot województwo...
Kategoria: Wynajem samochodów