Polki.pl

Sennik - Proteza

Czy sen się sprawdził?
TAK
2 głosów
NIE
0 głosów

Symbolika snu o protezie

Twoje postępowanie wobec przyjaznych Ci ludzi nie będzie szlachetne

Skomentuj sen o protezie

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Zobacz także w We-Dwoje.pl

 • Samotny Sylwester?
  Związki Samotny Sylwester? Nawet jeśli jesteś singlem, nie jesteś skazana/y na samotne powitanie Nowego Roku. A nawet jeśli zdecydujesz się spędzić go we własnym towarzystwie, nadal może to być bardzo udany wieczór. więcej »
 • Jednorazowe przygody kobiet
  Związki Jednorazowe przygody kobiet Według badań dwie trzecie kobiet nie ma oporów przed niezobowiązującą „przygodą” na jedną noc. Czyżby stawały się bardziej liberalne? więcej »
 • Horoskop tygodniowy 22.04 - 28.04.13
  Horoskop Horoskop tygodniowy 22.04 - 28.04.13 Dużo zamieszania Was czeka, rozstania jak i powroty, szamotanie się i starania o kogoś. Będą dominowały silne emocje. Wielu z Was podejmie decyzje o rozstaniu albo będą silne kłótnie. więcej »
 • Wstydliwy problem
  Przemoc i agresja Wstydliwy problem Ostatnio często mówi się o przemocy w rodzinie i o ofiarach tej przemocy, tj. głównie o kobietach i dzieciach. I bardzo dobrze, ponieważ czas najwyższy postawić tamę okrucieństwu i bezmyślnej brutalności. Sama kilka... więcej »
 • Pochwała bezczynności
  Osobowość i emocje Pochwała bezczynności Istnieją znamiona czasu, które swoje piętno odciskają na stylach życia, osobowościach ludzi, rozrywkach, pracy. Nasz Zeitgeist to tempo i pośpiech. W pociągu spotkałam zeszłej soboty studentkę z Łodzi, która... więcej »
 • Syndrom oszusta
  Osobowość i emocje Syndrom oszusta Osoby cierpiące na syndrom oszusta nie wierzą, że sukcesy jakie odnoszą, zawdzięczają swoim zdolnościom. Ciągłe boją się, że ich „oszustwo” wyjdzie na jaw i się skompromitują. Na syndrom oszusta... więcej »
 • Horoskop tygodniowy 14.10- 20.10.13
  Horoskop Horoskop tygodniowy 14.10- 20.10.13 Dostaniesz wiadomość od osoby z przeszłości, która będzie na nowo starała się odbudować waszą relację. Osoby w związkach mogą cieszyć się stabilizacją Wasz partner was docenia. Czeka Cię również miły prezent. więcej »
 • Konflikty w małżeństwie
  Porady psychologa Konflikty w małżeństwie Moim problemem jest mąż, który mimo ukończonych trzydziestu lat i kilku lat małżeństwa nadal zachowuje się jak duże dziecko, jak kawaler. On nadal zachowuje się jak kawaler, mimo, że od 1,5 roku jesteśmy... więcej »
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl