POLECAMY

Szkoła policealna? Studia?

napisał/a: ptysia12, 2013-07-16 13:05
zalezy jaki kierunek Cie interesuje, bo jesli np. Twoim marzeniem jest zostac informatykiem, to moge polecic szkole policealna [mod:reklama usunięta], w rok/dwa zdobywasz doswiadczenie, umiejetnosci- potem zaczynasz juz pracowac i idziesz na studia zaoczne;)
napisał/a: morskafala, 2013-08-06 07:51
Ze mnie taka nie do końca zdecydowana kobieta i ze studiami się wahałam, bo to w sumie min. 3 lata roboty a może mi się coś odmieni :) dlatego nigdy sobie tatuażu nie zrobię, bo ciągle mam jakieś zmiany w głowie, ale zaraz po liceum poszłam na higienistkę stomatologiczną do Sopockich szkół medycznych i jestem w połowie drogi do końca, a szkoła ciśnie z nauką strasznie nie da się przebrnąć na lenia! Pewnie zrobię tak jak mówi kolega, popracuję z zawodzie, bo po 2 latach będę już zawód miała, a potem będę mogła sobie zaoczne opłacić i cudownie :)
napisał/a: anna19931, 2013-08-09 14:02
fiołek90 napisal(a):zalezy jaki kierunek Cie interesuje, bo jesli np. Twoim marzeniem jest zostac informatykiem, to moge polecic szkole policealna gowork, w rok/dwa zdobywasz doswiadczenie, umiejetnosci- potem zaczynasz juz pracowac i idziesz na studia zaoczne;)


Cześć Fiołku90 możesz mi coś więcej napisać o tym goworku?? widzę dużo reklam goworka w internecie i szukam jakiś informacji . Wiadomo kazdy się reklamuje że jest najlepiej i w ogólne the best . a ja szukam porządnej szkoły. Oni reklamują szkołę i pracę. proszę pomóżcie...................
napisał/a: magmalena, 2013-08-26 15:24
Zdecydowanie studia! Przecież to najlepszy okres w życiu :) Ale jeśli komuś zależy na tym, aby zdobyć wykształcenie i znaleźć pracę, lepiej dokładnie przyjrzeć się uczelniom. Ja kończę już studia zaoczne (logistyka na SWSZ w Katowicach) i wiem, że to był dobry wybór. Pracę mam jak w banku. I nie powiem, uczyć się musiałam sporo, ale wszystko jest po coś. Przynajmniej nie muszę się martwić o to za co będę żyć. Także nie żałuję tych lat ;)
napisał/a: mysinka, 2013-08-27 11:43
ja właśnie nie jestem zdecydowana co do kierunku, dlatego zapisałam się do goworku na dwuletnią kosmetykę. jak mi się spodoba to pójdę na studia.
napisał/a: autocash, 2013-08-29 15:18
Jeśli chodzi o kosmetykę/kosmetologię, to też zależy, co Cię interesuje. Jeśli chcesz pracować np. w salonie piękności, to policealna szkoła będzie dobrym wyborem. Może później się dokształcisz, jak przyjdzie ochota.
Jeśli natomiast chcesz wprowadzać jakieś innowacyjne rozwiązania, itp. (tzw. wyższa szkoła jazdy), no to wyższa szkoła...kosmetologii ;)
napisał/a: Aguś25, 2013-09-06 11:47
Ja polceam wam szkołe [mod:reklama usunięta] sama do niej chodzę i jestem bardzo zadowolona wysoki poziom nauczania , super wykładowcy i mnóstwo praktyki;)
Menka90
napisał/a: Menka90, 2013-09-06 12:21
Ja właśnie też zapisałam się w tym roku do [mod:reklama usunięta] ;)
mają dobre opinie, pani w sekretariacie bardzo miła, ogólnie cała szkoła wygląda bardzo nowocześnie.
Szkoła za darmo wiec tylko sie cieszyc :)
A teraz jak widze ze tyle osob sie zapisuje to tylko dobrze swiadczy o tej szkole!!
napisał/a: jadzka77, 2013-09-06 14:46
Pamiętam jaka ja byłam niezdecydowana, ale w sumie postanowiłam iść za marzeniem... Wybrałam studia. Chciałam sprawdzić o co w tym wszystkim chodzi, czemu ludzie uważają, ze jest to najlepszy okres w życiu. Wybrałam [mod:reklama usunięta] i bardzo miło wspominam ten czas. Zostałam do końca, wytrwałam, bo okazało się, że te studia naprawdę przygotowują do wejścia na rynek pracy. Pracę szybko znalazłam, bo sporo się nauczyłam w szkole i jakoś łatwiej mi było... Także polecam ;)
zawsze lepiej jest spróbować niż potem żałować, że się nie sprawdziło wszystkich opcji :P
Marzenkaa99
napisał/a: Marzenkaa99, 2013-09-10 13:10
Jaką policealną polecacie w Siedlcach?? Zastanawiam się właśnie nad wyborem...
Zawsze marzył mi sie kierunek asystentki stomatologicznej. Najlepiej zeby byl bezplatny bo po co dodatkowe koszty. No i zeby szkola byla nowoczesna zebym rzeczywiscie cos z niej wyniosla :) co myslicie, co polecacie?