POLECAMY

mam problem...

napisał/a: Proffeska , 2010-07-12 22:38
Od 13 dni stosuje tabletki mercilon (sa to tabl antykoncepcyjne) (zgodnie z zaleceniami i o tej samej porze) i niby wszystko jest w porzadku okres jest mniejszy i mniej bolesny ALE jak zawsze krwawienie trwalo 7 dni tak teraz krwawie przez 13 dni!!! jeszcze nigdy tak nie mialam nie wiem co sie dzieje...
CZY powinnam odstawic te tabletki??
napisał/a: kamilainikola1 , 2010-07-12 22:49
Każdy organizm inaczej reaguje na tabletki antykoncepcyjne,ja bym na twoim miejscu poszła do ginekologa
magdagac1
napisał/a: magdagac1 , 2010-07-12 22:51
Najlepiej jak poradzisz się specjalisty(ginekologa),on dokładnie Ci wszystko wytłumaczy...Idź koniecznie...
napisał/a: agneszakrzewska , 2010-07-12 22:52
ja brałam cilest i to normalne,ze miesiąćzka nie boli tak jest przy tabletkach,i krwawienie mniejsze miałam...jak masz jakieś wątpliwości idz do ginekologa
patrycja0303
napisał/a: patrycja0303 , 2010-07-12 23:00
Radzę iść do ginekologa
napisał/a: loony83 , 2010-07-12 23:19
Koniecznie udaj się do lekarza, niech to sprawdzi. Ja tak miałam po ciąży, zaczęłam brać Harmonet i okres miałam niemalże przez cały miesiąc i to nie żeby delikatne krwawienie tylko normalne miesiączkowe. Poszłam do jednego ginekologa, ale zbył mnie mówiąc, ze to przejdzie, poszłam do renomowanego w naszym mieście, wydałam kupę kasy,a le zrobi mi badania przepisał odpowiednie leki i zalecił odstawienie tabletek aby kolejny cykl przeszedł normalnie i dopiero wtedy zacząć na nowo stosować tabletki. Od tamtej pory minęły ponad 4 lata i też właśnie w lipcu zaczęłam znowu brać tabletki, biorę je już tydzień, małpa się skończyła ale delikatne plamienie się utrzymuje.
baja74
napisał/a: baja74 , 2010-07-12 23:43
13 dni to moim zdaniem za długo - rozumiem gdyby krwawienie przedłużyło się o 2-3 dni ... lepiej zgłoś się do swojego ginekologa , na pewno przepisze Ci inne tabletki ...
napisał/a: Tallaa , 2010-07-13 00:22
powinnas isc do lekarza
kapliczka
napisał/a: kapliczka , 2010-07-13 14:41
dopiero zaczynasz tak ? Więc to jest normalne !! to już nie okres, tylko takie plamienie, ciało przyzwyczaja się do tabletek, to normalne, w ulotce powinno o tym pisać !! każda z nas tak miała
pisklakowa
napisał/a: pisklakowa , 2010-07-13 18:01
proponuję na wszelki wypadek skonsultowac się z lekarzem.być może to tylko skutek uboczny,napewno pisze o tym na ulotce.ale dla 100% pewności radze wizytę u gina.
sylciar
napisał/a: sylciar , 2010-07-13 23:17
idż do lekarza i powiedz co sie dzije myślę ze lekarz przepisze inne.