POLECAMY

Ginekolog

Shasta
napisał/a: Shasta, 2010-06-08 13:42
Moja koleżanka ma mocne krwawienia podczas brania tabletek. w dodatku załapała chyba jakieś zapalenie. Chce jechać do ginekologa, ale mówię, jej że to chyba bez sensu bo ginekolog nie może wykonać badania podczas krwawienia. Czy jednak może? Wiecie coś na ten temat?
agusiazet
napisał/a: agusiazet, 2010-06-08 13:53
Moim zdaniem powinna iść do lekarza i to jak najszybciej! Tabletki zmniejszają obfitość krwawienia, a nie zwiększają!
agneszakrzewska
napisał/a: agneszakrzewska, 2010-06-08 14:01
powinna iśc,ginekolog zadecyduje,co wtej sprawie zrobi,może jakież usg bo to jest nie pokojąće
seatibiza
napisał/a: seatibiza, 2010-06-08 14:02
wydaje mi się że powinna iść do lekarza,nawet jeśli skończy się tylko na rozmowie a lekarz jeśli uzna że badanie trzeba wykonać to raczej to zrobi......
szalonakisia_1
napisał/a: szalonakisia_1, 2010-06-08 14:21
Myślę, że powinna iść, bo nie wiadomo, kiedy to krwawienie się skończy, najwyżej same tabletki przepisze bez badania, a jak się skończy krwawienie, to przyjdzie na wizytę kontrolną i badanie.
napisał/a: Tallaa, 2010-06-08 14:39
powinna iśc. Moja kloeżanka podczas okresu była u ginekologa i ku jej zdziwieniu lekarz przeprowadziła badanie bez żadnych problemów.
napisał/a: kamilainikola1, 2010-06-08 15:41
Powinna iść,lekarz bez problemu ja zbada.Ja zadzwoniłam do mojej ginekolog aby umówić się na wizyte kontrolną jak skończyło mi się krwawienie poporodowe,oczywiscie na wizyte musiałąm czekać kilka dni.Dzień przed wizyta zaczełam znowu krwawić i się zastanawiałam czy odwołać ,ale jednak poszłam,powiedziałam p.ginekolog,że krwawie,ale Ona bez problemu mnie zbadała.I się okazało,że po prostu dostałam tak szybko okres
kasiunia347
napisał/a: kasiunia347, 2010-06-08 15:54
zgadzam się z dziewczynami...powinna iść jak najszybciej do lekarza,powinien bez problemu ją zbadać
kapliczka
napisał/a: kapliczka, 2010-06-08 21:07
być może dokładnie nie będzie widać co to za zapalenie czy grzybica czy co innego, ale jeśli chodzi o te obfite krwawienie przy tabletkach to coś jest nie tak, musi iść
ksewus
napisał/a: ksewus, 2010-06-08 22:37
jednakpowinna udać siędo lekarza
abukowski15
napisał/a: abukowski15, 2010-06-08 23:52
powinna udac sie do lekarza
andzia7707
napisał/a: andzia7707, 2010-06-09 01:28
też stawiam na wizytę u lekarza