POLECAMY

gdzie warto być ?

napisał/a: raulq7, 2011-05-18 11:54
Często dysponując chwilą wolnego czasu zastanawiamy się jak miło i efektywnie go wykorzystać. Gdzie wybrać się ze znajomymi?,
dokąd zaprosić dziewczynę?, w jakim miejscu obejrzeć mecz ? W odpowiedzi na te pytania powstał właśnie portal http://wartobyc.pl/,
na którym to znajdziemy opis danego lokum, wskazówki jak do niego trafić, oraz opinie innych użytkowników o jego wartości.
Co myślicie o tym portalu ?
bluebel
napisał/a: bluebel, 2011-07-06 11:44
strona fajna i estetyczna- szczeólnie kostkowe owoce:) ale pod względem merytorycznym masakra. może jej twórcy powinni sami pododawać miejsca?
pomysl fajny, czekam jak się rozwinie:)
napisał/a: musztarda, 2012-03-09 09:09
Ja zazwyczaj korzystam z poleceń znajomych, bo wiem, że nie są sponsorowane :) Poza tym, miejsca "gdzie warto być" same siebie reklamują i jest o nich głośno, na pewno się nie przeoczy.
napisał/a: roksana0592, 2017-01-23 20:12
Gdzie być i co robić ?? Od zawsze powtarzające się pytania :D najczęściej zastanawiają się nad tym rodzice, którzy nie do końca wiedzą jak zagospodarować korzystnie wolny czas swoich dzieci :D ale jest na to sposób: http://www.corobic.pl/robotyka?page=1 wszelkiego rodzaju dodatkowe zajęcia dla dzieci :D dzięki czemu rodzice mogą wypocząć lub zająć się czymś co sprawia im radość :D a dzieci mogą się wiele nauczyć i dobrze przy tym bawić ;) zerknijcie na stronę na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :)