POLECAMY

Co teraz czytacie?

bertelen
napisał/a: bertelen , 2017-09-01 06:53
Mam tendencję do zaczynania 2 książek w jednym czasie ;) Tak wieć aktualnie czytam 2 pozycje książkowe:
https://bonito.pl/k-1718590-blekitne-sny

Ciekawa książka obyczajowa, podnosi na duchu :)

Oraz druga, która wciągnęła mnie jeszcze bardziej:
https://bonito.pl/k-1638231-dan-sha-ri-jak-posprzatac-by-oczyscic-swoje-serce-i-umysl

Zmienia spojrzenie na świat :)
napisał/a: MartaRewska , 2017-09-18 21:57
Czytanie kilku tytułów naraz - to już od dawna standard :). Ciekawa historia przed snem, jak już rodzinka smacznie chrapie - na tą chwię ostatni tom cyklu "Nikity" A. Jadowskiej - w ciągu dnia "Rodzinna wendeta" T.Biedrzyckiego - a że dziś się kończy, w kolejce czeka "188 dni i nocy" M. Domagalik ( od koleżanki - zachwalała, ponoć świetna )
napisał/a: Camelia01 , 2017-09-25 13:34
Ja obecnie czytam książkę wydawnictwa Buk Rower zatytułowaną "Arnold. Edukacja kulturysty. " autorstwa Arnolda Schwarzeneggera oraz Douglasa Kenta Halla. Interesuję się sportem i kulturystyką więc postanowiłam ją przeczytać z polecenia koleżanki :) Książka składa się z dwóch części- pierwsza to biografia Arnolda (bardzo ciekawie napisana) a druga dotyczy ćwiczeń i diety jednak drugą część dopiero zaczynam czytać :) Co do biografii- jest bardzo wciągająca, opowiada o jego pierwszych sukcesach i porażkach po tym jak zapragnął zostać kulturystą. Dodatkowo opatrzona jest sporą ilością zdjęć. Generalnie książka bardzo ciekawa i motywująca osoby pragnące coś osiągnąć :)
napisał/a: jadwigaa87 , 2017-10-11 10:16
Obecnie czytam "To" Stephena Kinga i jeśli luniecie horrory, to polecam - jedna z lepszych, jakie czytałam. Mogę też poleć świetną książkę kucharską o czekoladzie "Zdrowy czekoholik" O. Ivanova z wieloma oryginalnymi, ale prostymi przepisami na desery z czekoladą - to bardzo dobry poradnik dla piekących na bazie czekolady.