POLECAMY

Warto być ojcem. Najwazniejsza kariera mężczyzny - Jacek Pulikowski

Jacek Pulikowski
WARTO BYĆ OJCEM
Najważniejsza kariera mężczyzny.

"Najważniejsze, co może ojciec dać swoim dzieciom, to po prostu prawdziwie, mądrze, dojrzale, wiernie, wyłącznie i dozgonnie kochać ich matkę". Fascynująca książka o roli męża i ojca w rodzinie. Mądrość i odpowiedzialność, czułość i troskliwość to cechy prawdziwego mężczyzny. Jest to lektura równie ciekawa dla mężczyzn jak i kobiet: żon i matek, a także dla narzeczonych.
ISBN 83-914877-6-8
14,5x20,5; 152 s.
Cena 18.00 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/5 lat temu
Jestem książką rozczarowany.Wbrew tytułowi,niewiele jest w niej o relacjach ojca z dziećmi.Za to autor obszernie wykłada swoją filozofię małżęństwa,dlatego tytuł,żeby było uczciwie,powinien brzmieć:"Warto być głową domu".A w ogóle to razi mnie moralizatorski ton tej książki.
/7 lat temu
Matka Teresa z Kalkuty mówiła: Ludzie potrzebują Twojej pomocy...,mogą Cię jednak zaatakować, gdy im pomagasz- pomagaj, mimo wszystko! Dając światu najlepsze, co posiadasz, otrzymujesz ciosy. Dawaj swiatu najlepsze, co posiadasz - mimo wszystko!
/7 lat temu
JAK KTOŚ JEST MĄDRY I ROBI POZYTECZNE RZECZY DLA LUDZI, TO I JEST CHWALONY I WYSTAWIA SIĘ NA ZŁOŚLIWOŚCI TYCH, KTÓRYM BRAKUJE WIEDZY, A CHCĄ ZAZNACZYĆ SWOJĄ OBECNOŚĆ( DO WYP. Z DNIA 18 SIERPNIA I 6 MARCA 2009R
POKAŻ KOMENTARZE (7)