POLECAMY

Najlepsze książki na urlop! 7 kobiecych propozycji

Chcesz zabrać na urlop lekką i ciekawą książkę? Przejrzyj nasze propozycje!
Urlop to dobry moment na nadrobienie zaległości w czytaniu, a także relaks z nieco lżejszą, choć bardzo wciągającą literaturą. Poznaj nasze propozycje książek, które warto zabrać na wakacje lub dlugi weekend!

Przygotowaliśmy 7 propozycji książkowych, które idealnie nadają się, by zabrać je ze sobą na plażę czy w góry. Z pewnością znajdą wśród nich coś dla siebie fanki historii z dawnych lat z nutką intrygi w tle, psychologiczne powieści o złożonych relacjach ludzkich, skandalicznych wydarzeń, które zmieniły świat wielkiej mody czy wreszcie romantycznej historii inteligentnej (choć nieco roztrzepanej) kobiety, której największym pragnieniem jest prawdziwa, szczera miłość.

Poznaj nasze propozycje!

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (34)
/20 godzin temu
Ja polecam "Dziewczyny chcą się zabawić", wciąga całkowicie
/3 tygodnie temu
Tylko patrząc na te pozycje, które kupiłam w ostatnim czasie okazyjnie w księgarni Livro: Słodkie rozkosze - autorka Christina Lauren Kłamczucha - Lockhart Emily + kilka czekających w kolejce. Kocham czytać, a przynajmniej te książki wciągnęły mnie bez reszty.
/rok temu
Wprawdzie do dłuższego urlopu mam jeszcze sporo czasu, ale wybieram się w góry na weekend majowy. Zamierzam wtedy trochę nadrobić zaległości w czytaniu. Między innymi mam chrapkę na poleconą mi przez przyjaciółkę książkę - Księga Luster, ona przeczytała bardzo szybko, a nie jest wielką fanką książek. Coś więc musi być w tej lekturze.
POKAŻ KOMENTARZE (31)