POLECAMY

Najlepsze książki na urlop! 7 kobiecych propozycji

Chcesz zabrać na urlop lekką i ciekawą książkę? Przejrzyj nasze propozycje!

Urlop to dobry moment na nadrobienie zaległości w czytaniu, a także relaks z nieco lżejszą, choć bardzo wciągającą literaturą. Poznaj nasze propozycje książek, które warto zabrać na wakacje lub dlugi weekend!

Przygotowaliśmy 7 propozycji książkowych, które idealnie nadają się, by zabrać je ze sobą na plażę czy w góry. Z pewnością znajdą wśród nich coś dla siebie fanki historii z dawnych lat z nutką intrygi w tle, psychologiczne powieści o złożonych relacjach ludzkich, skandalicznych wydarzeń, które zmieniły świat wielkiej mody czy wreszcie romantycznej historii inteligentnej (choć nieco roztrzepanej) kobiety, której największym pragnieniem jest prawdziwa, szczera miłość.

Poznaj nasze propozycje!

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (32)
/10 miesięcy temu
Wprawdzie do dłuższego urlopu mam jeszcze sporo czasu, ale wybieram się w góry na weekend majowy. Zamierzam wtedy trochę nadrobić zaległości w czytaniu. Między innymi mam chrapkę na poleconą mi przez przyjaciółkę książkę - Księga Luster, ona przeczytała bardzo szybko, a nie jest wielką fanką książek. Coś więc musi być w tej lekturze.
/rok temu
Dość interesująca lekturka, ja również polecę swoją :) Myślę, ze książki Marty w. Staniszewskiej będą doskonałym prezentem dla zaczytanych w romansach z dreszczykiem kobietach. Marta W. Staniszewska zadebiutowała w 2014 roku romansem erotycznym pod tytułem „Nigdy cię nie zapomniałam”. Powieść została gorąco przyjęta przez czytelniczki. Pracę nad drugą częścią udało się zakończyć w kilka kolejnych miesięcy i dziś możemy cieszyć czytelniczą pasję kontynuacją historii namiętnych kochanków. Jak informuje autorka, prace nad trzecią książką przedstawiającą pikantne losy całkiem nowych bohaterów, właśnie zmierzają ku szczęśliwemu finałowi. Niedawno ukazała się równie gorąca powieść "I obiecuję ci miłość"
/rok temu
Ja podeszłam do tematu w sposób trudny, bo zabrałam się za książkę piękną, choć o trudnych chwilach. Chodzi o Kolonia Marusia. Wzruszająca opowieść o relacjach matki i córki. Zresztą pani Zientek (autorka) to naprawdę kobieta sukcesu - każdej z Was polecam zapoznanie się nie tylko z jej twórczością, ale też z nią samą, piękne świadectwo (które też widoczne jest w tej książce)
POKAŻ KOMENTARZE (29)