POLECAMY

„Lato nagich dziewcząt”

Ceniona autorka bestsellerów powraca na półki nowoczesnych kobiet z tomem kolekcji „Mistrzyni Powieści Obyczajowej”

„Lato nagich dziewcząt” fot. materiały prasowe

Już 19 stycznia w sprzedaży ukaże się pierwszy tom kolekcji „Mistrzyni Powieści Obyczajowej” (Edipresse Polska S.A.). Na kolekcję składa się 25 najpoczytniejszych powieści Stanisławy Fleszarowej- Muskat zebranych w 34 tomy formatu pocketowego.

Pierwszy tom zatytułowany „Lato nagich dziewcząt” będzie do kupienia z dwutygodnikiem „Przyjaciółka” w promocyjnej cenie 3,99 zł lub samodzielnie w kioskach.

„Lato nagich dziewcząt” przenosi czytelnika do Sopotu lat 50. Trwa gorące lato, pachnące rozpaloną słońcem plażą i olejkiem do opalania. Monciak tętni życiem – rządzi nim barwny tłum spragniony kawiarnianych romansów i klubowych przygód. Grzegorz, znany rzeźbiarz, właśnie tutaj przyjechał w poszukiwaniu natchnienia i modeli do swoich prac. Otoczony kobietami, w zaskakujących okolicznościach odnajdzie swoją miłość.

Kolejne tomy m.in. „Zatoka śpiewających traw” oraz „Wczesną jesienią w Złotych Piaskach” będą ukazywały się, co dwa tygodnie w czwartki w cenie 11,99 zł. Kolekcja otrzymała oficjalną rekomendację Małgorzaty Kalicińskiej, autorki powieści „Dom nad rozlewiskiem”.

O autorce
Stanisława Fleszarowa - Muskat
(1919-1989) - powieściopisarka, poetka, publicystka, dramaturg. Na jej bardzo różnorodną twórczość składa się ponad 700 utworów literackich. Uwielbiana w latach 60 i 70 jest znana z powieści obyczajowych rozgrywających się nad polskim morzem.

„Na zimowy wieczór przed kominek, na letni- do hamaka. Polecam serdecznie!”  Małgorzata Kalicińska, autorka „Domu nad rozlewiskiem”.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Moja mama dała min tę autorkę do czytania ,,, nie rozumiem niektórych realiów zwartych w książce ... jest XXI w , pełno singielek i nie umiem i nie wiem jak niby mam sie utożsamic z "kobietami wszelkimi sposobami szukającymi jakiegokolwiek faceta" .. Niebo a ziemia ... inne czasy !!! ale niektóre prawdy ponadczasowe ;-)