POLECAMY

Konkurs "Lubię emocje!" - WYNIKI

Wygraj wyjątkową książkę!

Konkurs "Lubię emocje!" - WYNIKI fot. Fotolia
Zwycięzcy:
  • MonikaWS
  • smerfik1702
  • em3si
  • koliber31
  • swita77

Lubicie książki "z dreszczykiem"? Zapraszamy na konkurs, w którym do wygrania jest 5 ciekawych książek! "Stephen King. Sprzedawca strachu" to pierwsza polska książka o królu grozy. Opowieść o Kingu i jego twórczości, ale snuta z perspektywy kina. Fascynująca!

"Stephen King. Sprzedawca strachu" - o książce

Robert Ziębiński omawia tu każdą ekranizację prozy Kinga. Od pierwszej adaptacji, czyli Carrie, po serial Pod kopułą. Nie jest to leksykon. Filmy i seriale są tu punktem wyjścia do opowieści o samym Kingu – pisarzu, który swoją karierę zawdzięcza kinu. Przez szalone lata siedemdziesiąte, przepitą i przećpaną następną dekadę, po powolną stabilizację lat dziewięćdziesiątych, próbujemy pokazać, jak zmienił się King, jego pisanie i pozycja na rynku. Dlaczego Dolores Claiborne  to jeden z najważniejszych filmów w bogatej filmografii Kinga? Po co komu wybuchające puszki piwa? Dlaczego King nie może mówić źle o Stanleyu Kubricku? Na te i wiele innych pytań odpowie wam książka "Stephen King. Sprzedawca strachu". Przeczytaj recenzję książki "Stephen King. Sprzedawca strachu".

Zadanie konkursowe

Dlaczego lubisz czytać "książki z dreszczykiem" czyli thrillery? Swoją odpowiedź umieść na naszym forum, a później już tylko czekaj na ogłoszenie wyników. Może to właśnie Twoja odpowiedź okaże się jedną z tych najciekawszych?

Nagrody

Redakcja nagrodzi aż 5 osób! Każdy ze zwycięzców otrzyma książkę "Stephen King. Sprzedawca strachu".Przed udziałem zapoznaj się z REGULAMINEM

Konkurs trwa od 29.04.2014 do 20.05.2014.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/3 lata temu
Dostałyście już książkę?
/3 lata temu
tez jeszcze nie mam nagrody ale spokojnie czekam
/3 lata temu
mimo że wygrałam, to nadal czekam na przesyłkę z książką... :/
POKAŻ KOMENTARZE (8)