POLECAMY

Czy wiesz, że od zakończenia II Wojny Światowej do dziś było na świecie 26 dni pokoju?

Aż trudno uwierzyć, że w ciągu 65 lat od zakończenia największej wojny na świecie, znalazło się tylko 26 dni pokoju. Obecnie na świecie trwają 42 konflikty.

Czy wiesz, że od zakończenia II Wojny Światowej do dziś było na świecie 26 dni pokoju? fot. Czywiesz.pl

Jeżeli kiedykolwiek uważałeś, że na świecie panuje względny spokój, to niestety byłeś w błędzie. Aktualnie trwają aż 42 konflikty zbrojne dotykające takich państw jak Algeria, Angola, Chiny, Filipiny, Indie, czy Izrael.

W najwięcej wojen zaangażowana jest Indonezja (4), i Stany Zjednoczone (4).

Trudno się zatem dziwić, że od zakończenia Drugiej Wojny Światowej, było tylko 26 dni, kiedy nigdzie nie toczyła się wojna.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/9 lat temu
re:adam No to na co czekasz linka na szyje i dalej, (mówię to w intencji pewnie nie jednego człowieka a ci ludzie w imieniu których piszę, dzisiaj wylosowali ciebie to jest selekcja) Bez sensu są wojny i to co teraz mówisz, ludzie zawsze będą ze sobą walczyć ale niech nie mieszaja w to iych niewinnych, wg. mnie powinni nawet dla kiboli zrobić "getta" w których mogliby się wyrzyć i np. byle pobicie kibicowskie poza gettem powinno być karane jakimś 2o latami pozbawienia wolności. Najgorsze jest to ze ci wszyscy politycy którzy wywołują i kontynuują te wojny zyja sobie bezpieczine w przepychu, sprawiedliwość? selekcja? czy cwaniactwo i ludzka głupota
/9 lat temu
@Apophis, No, formalnie to Polska z Niemcami też nigdy nic nie podpisywała po 2 Wojnie, toteż ta nadal trwa :P
/9 lat temu
ej fajna ta stronka . ;]
POKAŻ KOMENTARZE (6)