POLECAMY

Sukces Gali Charytatywnej TY FUNDUJESZ DOBRO!

22 listopada br. (wtorek) w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się 3. Gala Charytatywna TY FUNDUJESZ DOBRO.

/ 11 miesięcy temu
Sukces Gali Charytatywnej TY FUNDUJESZ DOBRO!

Galę rozpoczęła wzruszająca scena spełnienia marzenia Łukasza Białousa chorego chłopca, którego największym marzeniem było zdobycie miłości przyjaciela - psa rasy Cavalier King Charles Spaniel, którego wręczyła Edyta Herbuś i przedstawiciel firmy Maxi Zoo, fundatora pieska, firmy, która od lat mocno angażuje się w działania CSR m.in. na rzecz zwierząt. Widownia zaś hojnie wsparła w akcji sms-owej Fundację Węgielek, która od 2012 roku zajmuje się niesieniem pomocy zwierzętom – ofiarom ludzkiej bezmyślności i okrucieństwa, zapewniając im stałą opiekę lekarzy weterynarii.

Najlepsze produkty dla twojego czworonoga

Druga część Gali miała charakter oskarowy, była dedykowana finałowi i laureatom konkursu TOP FOR DOG 2016. Celem konkursu TOP FOR DOG było nagrodzenie tych produktów i usług  dla psów, które w znaczący sposób wyróżniają̨ się̨ na rynku dzięki walorom jakościowym i użytkowym, jak również kształtują trendy na tym rynku, poprzez swoją innowacyjność. Pomagając w dokonywaniu najlepszych wyborów konsumenckich. Całość wydarzenia uświetnił bardzo energetyczny, widowiskowy występ skrzypaczki Agnes Violin i jej diamentowych elektrycznych skrzypiec.

Edyta Herbuś i Łukasz Białous

Ty Fundujesz Dobro

Galę poprowadził Jarosław Milner aktor i prezenter radiowy, wielki miłośnik zwierząt, mający na swoim koncie udział w licznych akcjach charytatywnych na rzecz zwierząt. Do czynienia dobra i pomocy czworonożnym przyjaciołom przyłączyły się swoimi działaniami: Agnieszka Włodarczyk, jurorka konkursu Topfordog, Emilian Kamiński, Edyta Herbuś, Dawid Zawadzki, Andrzej Supron, Kasia Nova, Ilona Adamska, Karolina Pilarczyk, Eliza Gwiazda i Winicjusz Rzymyszkiewicz.

Agnieszka Włodarczyk podczas Gali Charytatywnej TY FUNDUJESZ DOBRO

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)