Polki.pl

Piotr Czajkowski masaż, gabinet masażu Kielce

Piotr Czajkowski masaż, gabinet masażu Kielce
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Piotr Czajkowski masaż, gabinet masażu Kielce

Profesjonalny masażysta Piotr Czajkowski 'zrobi Ci dobrze' rękami (manualny masaż) a nawet ... językiem (porada, wyjaśnienie, podpowiedź) ... bo lingwistyka też jest ważna :-)

Pomaga osiągać stan jak najbliższy pełnej harmonii, relaksu i doskonałego czucia się we własnym ciele oraz jego głębszego rozumienia .

Traktuje Cię jak Człowieka a nie jak numer czy żywy portfel.Masz 100% jego uwagi, 100% akceptacjii Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z ciałem a od 2010 r. w masażu. Skuteczne pozbył się raka nieboraka (nie sam) - gwarantuje Ci, że pojmuje i rozumie o wiele więcej, nawet jeśli na takiego nie wygląda. Trudno Ci będzie spotkać go smutnego ;-)

Nadaje się więc na Twojego zaufanego doradcę lub po prostu Twoich masażowych zachcianek pewnego wykonawcę :-)

 PS Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale nawet 80-90 procent bólów głowy to bóle napięciowe np przykurcze, punkty spustowe. Tak wiec spójrz do oferty na tej stronie lub na www.boskimasaz.pl/oferta/

Tylko umówione wizyty

 Masaż dla kobiet Kielce, masaż dla faceta Kielce, Masaż głęboki MTG Kielce, deep tissue massage Kielce, głęboki relaks masażem Kielce, zaufany i polecany masażysta Kielce, masaż klasyczny odprężająco terapeutyczny Kielce, Wyszczuplanie Kielce, Masaże lecznicze medyczne Kielce, tkanki miękkie Kielce, poizometryczna relelaksacja Kielce, Technika Bowena Kielce, FDM Kielce, zawodowy dyplomowany masażysta Kielce

 
 

Zobacz także

 
 
Dane kontaktowe
Piotr...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM