sobota, 2 lipiec 2016

Nawigacja

Edyta Górniak - Pierwsza podróż we troje!

Tylko my wiemy, gdzie Edyta i Piotr Schramm wybrali się z Allankiem na wakacje!

Paryż, Walencja, Marbella, Gibraltar i Casablanca – to tylko kilka z miejsc, które podczas dziesięciodniowej podróży zwiedziła Edyta Górniak (39) wraz z siedmioletnim synkiem Allanem i partnerem Piotrem Schrammem. – Podróż po Europie i Afryce zorganizowali sobie sami. Zależało im, by mogli pojechać z Allankiem i spędzić razem parę dni bez fotoreporterów na karku – mówi „Party” znajomy pary.

Edyta i Piotr postawili na intensywne zwiedzanie. Powód? Chcieli pokazać Allankowi jak najwięcej urokliwych zakątków i opowiedzieć mu o ich historii. – Allan to bardzo energiczny i bystry chłopiec. W podróży nauczył się m.in. obsługiwać aparat fotograficzny i dlatego został osobistym „paparazzim” Edyty i Piotra – śmieje się kolega Górniak.

Mimo napiętego planu wyprawy zakochani znaleźli kilka chwil tylko dla siebie. Podobno najbardziej romantyczny był walentynkowy wieczór, który spędzili przy świecach i winie.

(MJB)

Edyta Górniak

Dodaj opinię

Edipresse Polska S.A. zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca taką opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną.

Opinie

Brak opinii.