Polki.pl

Ozonowanie pomeiszczeń i aut w Kielcach

Ozonowanie pomeiszczeń i aut w Kielcach
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Ozonowanie pomeiszczeń i aut w Kielcach

Oferujemy usługi ozonowania w Kielcach i na terenie woj. śiętokrzyskiego. Działamy  wszędzie tam, gdzie wymagana jest higiena i czystość, a stosowanie tradycyjnych metod z użyciem środków chemicznych okazało się kosztowne i nieskuteczne. Usuwamy brzydkie zapachy takie jak m.in: stęchlizna, dym tytoniowy czy zapach zwierząt domowych. Skutecznie usuwamy bakterie, grzyby, roztocza i inne alergeny tak uciążliwe dla alergików i astmatyków. Zajmujemy się odświeżaniem pomieszczeń w których wymagane jest świeże i czyste powietrze. Dysponujemy profesjonalnym generatorem dużej mocy, który produkuje aż 32 g ozonu na godzinę (32 000 mg/h) i pozwala na dezynfekcję pomieszczeń do 700 m3. Dzięki temu usługa wykonywania jest szybko i skutecznie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Działanie bakteriobójcze ozonu jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru (najpopularniejszy dezynfekant). Ozonowanie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia, skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy a nie maskuje ich. Dotychczas nie stwierdzono, aby jakiś drobnoustroje uodporniły się na działanie ozonu.

Dowiedz się więcej na www.ozonsystem.pl

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Ozonowanie pomeiszczeń i aut w Kielcach Ozonowanie pomeiszczeń i aut w Kielcach Ozonowanie pomeiszczeń i aut w Kielcach Ozonowanie pomeiszczeń i aut w Kielcach
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Ozonowani...
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM