Polki.pl

Ośrodek Wypoczynkowy - WIGA Kołobrzeg

Ośrodek Wypoczynkowy - WIGA Kołobrzeg
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Ośrodek Wypoczynkowy - WIGA Kołobrzeg

Ośrodek Wypoczynkowy „WIGA" usytuowany jest blisko morza, zaledwie 250 m od plaży, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Aleksandra Fredry, w którym znajduje się słynny Kołobrzeski Amfiteatr.

Oferujemy Państwu łącznie 105 miejsc noclegowych: 45 miejsc w budynku hotelowym oraz 60 miejsc w domkach letnich, podzielonych na apartamenty typu Studio. Na terenie domków znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do grillowania. Każdy domek letni podzielony jest na cztery oddzielne 5-6 osobowe studia mieszkaniowe z osobnym wejściem.

Ośrodek WIGA położony jest w otoczeniu zieleni z miejscem do grillowania i palenia ogniska oraz placem zabaw dla dzieci. Dysponujemy własną kuchnią oraz salą jadalną mieszczącą jednocześnie 200 osób. Nasi kucharze oferują Państwu smaczną i zdrową kuchnię, cieszącą się wśród wczasowiczów dużą popularnością. Oferta gastronomiczna skierowana jest zarówno do gości naszego Ośrodka jak i wszystkich osób, którym brakuje smacznego domowego jedzenia w czasie urlopu.

Organizujemy również pobyty konferencyjno-szkoleniowe oraz bankiety, a także wesela, komunie i inne imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji Gości na terenie Ośrodka znajduje się parking oraz Internet WiFi.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą Ofertą!

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Ośrodek Wypoczynkowy - WIGA Kołobrzeg Ośrodek Wypoczynkowy - WIGA Kołobrzeg Ośrodek Wypoczynkowy - WIGA Kołobrzeg Ośrodek Wypoczynkowy - WIGA Kołobrzeg
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Ośrodek...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości