Polki.pl

Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Beskidzki Raj

Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Beskidzki Raj
Oceny (15)
4,13
Opis działalności
Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Beskidzki Raj

Ślub i wesele to czas, kiedy realizowane są marzenia dwojga zakochanych w sobie ludzi. Ślub wyzwala wiele emocji, do których z przyjemnością i wzruszeniem sięga się pamięcią. Obdarzając nas zaufaniem uświetnimy go niepowtarzalnym przyjęciem zorganizowanym zgodnie z Waszymi marzeniami...

Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Beskidzki Raj to jeden z najwyżej położonych ośrodków w Polsce. Nowoczesna baza, profesjonalny personel i widoki, które zapierające dech w piersiach sprawiają, że Beskidzki Raj to idealne miejsce na organizację przyjęcia weselnego. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 26 komfortowo wyposażonych pokoi, restaurację Beskidzki Raj, szałas grillowy, kręgielnię, sale konferencyjną, balową mogącą pomieścić do 200 osób oraz sale na mniejsze przyjęcia.

W prezencie Młoda Para otrzymuje specjalnie przygotowany apartament. Dla Rodziców i Gości oferujemy noclegi w atrakcyjnych cenach.

Nasz personel dołoży wszystkich starań aby ten dzień należał do wyjątkowych i niezapomnianych chwil. Pomoże w dopracowaniu najdrobniejszych szczegółów, w doborze odpowiedniego menu, dekoracji, zespołu muzycznego oraz organizacji innych atrakcji według indywidualnych życzeń.

 

                                   Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

                                   Posiadamy jeszcze kilka wolnych terminów na 2011 rok.

6 lip 2011
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Bardzo piękny lokal z miłą obsługom mi się bardzo podoba.
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Beskidzki Raj Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Beskidzki Raj Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Beskidzki Raj Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Beskidzki Raj
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Ośrodek...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM