Polki.pl

Sennik - Nóż

Czy sen się sprawdził?
TAK
0 głosów
NIE
0 głosów

Symbolika snu o nożu

znaleźć nóż - bądź ostrożny w mowie
kroić nożem - otrzymasz swój dział
zatrzymać nóż - troski
kupować we śnie nóż - łatwe dojście do majątku
zardzewiały nóż - strata
ostrzyć nóż - zatarg

Skomentuj sen o nożu

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Zobacz także w We-Dwoje.pl

 • Atrakcyjna jak cholera!
  Osobowość i emocje Atrakcyjna jak cholera! Kobiety nazywane są "płcią piękną". Nic dziwnego zatem, że tak dużą wagę przywiązują do swojego wyglądu i chcą się podobać. Wielu z nich brakuje poczucia własnej wartości. Tylko co kryje się pod pojęciem... więcej »
 • Niewierność, nieufność czy obsesja?
  Życie rodzinne Niewierność, nieufność czy obsesja? W Niemczech co dziesiąte dziecko jest kukułcze, w Ameryce co piąte, a jak jest w Polsce? Obsesyjne wątpliwości o niewierności żony, stają się coraz powszechniejszym przekonaniem. Tylko jaki wpływ ma jeden test na... więcej »
 • Samotność jak choroba
  Osobowość i emocje Samotność jak choroba Poczucie samotności to dużo więcej niż emocjonalny dyskomfort. To zagrożenie dla zdrowia. Eksperci alarmują, że paniczny lęk przed odrzuceniem i samotnością może prowadzić do osłabienia układu odpornościowego,... więcej »
 • Mężczyźni to myśliwi
  Związki Mężczyźni to myśliwi Niektórzy mężczyźni zachowują się niczym myśliwi. Próbując zdobyć swą zwierzynę używają wszelkich wabików, które mają zachęcić łanię do poddania się. Jeśli jest to myśliwy polowanie może zakończyć... więcej »
 • Kochać inaczej
  Związki Kochać inaczej Po głośnym apelu ks. Charamsy na nowo zaczęła się dyskusja na temat odrazy społeczeństwa wobec osób homoseksualnych. Z czego ona wynika i jak w tej sytuacji czują się geje? więcej »
 • Psychologia piękna
  Związki Psychologia piękna Kto wydaje nam się piękny? Jak to się dzieje, że osoby, które widzimy tylko przez krótką chwilę wydają nam się atrakcyjniejsze niż te, którym mamy okazję przyjrzeć się dłużej? Co decyduje o wzajemnej... więcej »
 • Gdzie mieszkać po ślubie?
  Związki Gdzie mieszkać po ślubie? Po ślubie żyli długo i szczęśliwie. Tylko czy to bajkowe wyobrażenie przekłada się na rzeczywistość, zwłaszcza, gdy młode małżeństwo mieszka u teściów? więcej »
 • Matka traktuje mnie jak dziecko
  Porady psychologa Matka traktuje mnie jak dziecko Mama dzwoni do mnie już o 21 z krzykiem i pretensjami, gdzie ja jestem. Nakazuje natychmiastowy powrót do domu. Straszy, że jak nie będę się uczyć, to nie zdam matury, będę nikim i wyląduję na bruku. Potem się... więcej »
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Psychologia