Polki.pl
kom. (4)

Najpiękniejsze fontanny ogrodowe

Piękny ogród to wizytówka każdego domu. Zielony trawnik, barwne kwiaty, oczka wodne i inne ozdoby ogrodowe to coś co z pewnością uatrakcyjni jego architekturę. Poszukiwaczom ogrodowych inspiracji polecam urokliwe fontanny, które oczarują każdego!

Najpiękniejsze fontanny ogrodowe

Fontanny są ożywiającym elementem ogrodu. Bez względu na to, czy tworzą wysoki i rozproszony pióropusz czy też niski bulgoczący strumień tuż nad dyszą, skutecznie przyciągają uwagę. Warto pamiętać, że szum wody działa kojąco, a rozpraszane krople zwiększają wilgotność powietrza. Jak widać, taka przydomowa fontanna jest nie tylko wspaniałą dekoracją, ale również posiada właściwości relaksujące.

Fontana może być klasyczna, nawiązująca w swojej budowie do masywnego antyku, niczym rzeźbiona postać odziana w kwiaty lub skrywająca w sobie prawdziwe zastosowanie, jak np. ta kamienna budowla, idealnie komponująca się w naturalne otoczenie. Fontannę może tworzyć również pomysłowa kaskada, w której woda przepływa od jednej części do drugiej, a nawet zwykła na pozór misa. Każda tworzy niezwykły efekt.

Oto kilka pomysłów na uatrakcyjnienie każdego ogrodu:

fontanna

fontanna

urokliwa fontanna ogrodowa

fontanna ogrodowa

kaskada wodna

klasyczna fontanna ogrodowa

fontanna w ogrodzie

Fot. diendanhanghieu, gardenista, hearthomemag.co.uk, naidimastera.ru, orchidflowers.wordpress,thegreenhead, theenchantedhome.blogspot.com
Oceń 5,00 / 1

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Meble, dekoracje

  • Ekologiczny fotel - DIY! Ekologiczny fotel - DIY! Zobacz jak za pomocą dębowych kantówek i pęku patyków wierzbowych zrobić wygodny i stylowy fotel!
  • Tablica i organizer na ścianę - DIY Tablica i organizer na ścianę... Zobacz jak samodzielnie zrobić praktyczny tablico-organizer, który będzie świetnie wyglądać na Twojej...
  • Wieszak z krzesła - DIY! Wieszak z krzesła - DIY! Potrzebujesz tylko kilku krzeseł, by w parę chwil własnoręcznie stworzyć praktyczną garderobę!
  • Pufa z opony - DIY Pufa z opony - DIY Sprawdź, jak własnoręcznie przygotować „wyścigową” pufę ze starej opony!

Skomentuj Najpiękniejsze fontanny ogrodowe

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Najpiękniejsze fontanny ogrodowe

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dom i ogród