Polki.pl
kom. (0)

Modne ubranka do chrztu

Strona 1 z 3

Czasy, kiedy do kościoła przynoszono dzieci w ciasno zawiniętych becikach, już dawno minęły. Dziś chrzczone maluchy przypominają raczej przejęte kopie swoich rodziców w dniu ich ślubu, niż niemowlęta w zawiniątkach, które widywało się jeszcze parę lat temu. W swoich garniturkach, kapelusikach, sukniach i lakierkach pozują przed obiektywami „fotoreporterów”, prezentując najnowsze trendy w modzie dziecięcej. Zobaczcie, co jest za topie!

Modne ubranka do chrztu

Fot. Krasnal

Kupowanie ubranek do chrztu w sklepie z dewocjonaliami, artykułami religijnymi lub dziecięcymi to już rzadkość. Biały welur, plusz i błyszczący atłas, z których do niedawna szyto chrzcielne szatki, idą w zapomnienie. Dziś najmodniejsze, doskonałe jakościowo zestawy oferują sklepy internetowe. Znaleźć tam można bajeczne zestawy uszyte z dobrej bawełny, naturalnej satyny, jedwabiu i tafty. Standardowy komplet dla dziewczynki to: sukienka z halką, opaska z kwiatkiem lub ażurowa czapeczka, białe rajstopki i pantofelki. Zestaw dla chłopca: garniturek, biała koszula, muszka, kamizelka, buciki i czapka z daszkiem. Kolory: biel, róż i błękit dla dziewczynki oraz beż, niebieski i granat dla chłopca. Ceny dość wysokie: od 100 do 300 zł za komplet.

Zobaczcie gotowe zestawy do chrztu, jakie proponują producenci oraz tańsze propozycje na ubranka, które można kupić w sieciówkach.  • 1
  •   z 3 

Oceń 4,00 / 1

Przepis Beaty Pawlikowskiej: koktajl z awokado, melona i pomarańczy

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Porady

Skomentuj Modne ubranka do chrztu

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Modne ubranka do chrztu

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dziecko