5 trendów - to będzie wciąż modne jesienią 2013

22.05.2013

Czyli trendy z wczorajszego pokazu duetu Paprocki & Brzozowski

modowe trendy jesień 2013
fot. ONS


Redakcja Polki.pl pojawiła się na wczorajszym pokazie jesiennej kolekcji Paprocki & Brzozowski. Oglądając kreacje na wybiegu wybrałyśmy kilka trendów, które przewinęły się przez najnowszą kolekcję duetu. Specjalnie dla was już teraz przedstawiamy wam 5 trendów, które przetrwa do kolejnych sezonów. Dlatego jeśli planujecie zakupy na jesień i zimę 2013/2014, zajrzyjcie do naszgo zestawienia. Może przez przypadek, niepotrzebnie będziecie chciały pozbyć się czegoś ze swojej szafy...

Cekiny...

W nadchodzących sezonach wciąż hitem będą cekiny. Matowe i te połyskujące, dlatego jeśli myślałyście o wietrzeniu szafy, pamiętajcie żeby zostawić cekinowe ciuchy i dodatki.
 

Futro...

Futrzane wstawki, płaszcze i kamizelki będą wciąż wielkim hitem, dlatego jeśli jeszcze nie macie futrzanych gadżetów w swojej szafie - do dzieła :)

Połyskujące tkaniny...

Jesienią i zimą 2013/2014 wciąż musimy błyszczeć. Duet Paprocki & Brzozowski wciąż kocha połyskujące materiały - my też!

 

Biel i czerń...

Zestawienie tych dwóch kontrastów wciąż będzie na czasie. Jak widać pewne mody szybko nie przemijają.

 

Wężowa skórka...

Paprocki & Brzozowski wciąż kochają egzotyczne wzory, w tym przypadku duet lansuje wężową skórkę. Jak widać dzikie printy będą wciąż wielkim hitem jesieni i zimy 2013/2014.

Publikacja:
Redaktor prowadząca: Moda
Oceń 4,80 / 10 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Przepis Beaty Pawlikowskiej: koktajl z pomarańczy i mango

 

Zobacz także

 
 
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: