Styl Małgorzaty Kożuchowskiej

29.02.2008

Ma dużo wdzięku i jest pełna energii. Lubi bawić się modą i eksperymentować z nowymi kosmetykami.

Nam zdradziła, gdzie robi zakupy i u kogo szyje swoje słynne kreacje.

Umówiłyśmy się przed południem. W stylowej restauracji przy Rynku Nowego Miasta. Małgosia elegancka, z czarną kopertówką Pola La, długich botkach i w płaszczyku o chanelowskim kroju. Do tego duża wełniana czapka. Jasna cera, delikatne rysy twarzy, włosy w lekkim nieładzie. Już po 10 minutach rozmowy zaczynamy mówić sobie po imieniu. Po pół godzinie czuję się tak, jakbym spotkała się z dobrą znajomą. Małgosia jest naprawdę sympatyczna. Emocjonalna. Potrafi barwnie opowiadać. Roztacza pozytywną aurę, którą łatwo zjednuje sobie ludzi. Zaskakuje bezpretensjonalnością. W pewnym momencie mówi, że cieszy ją ten dzień wolny od pracy („Po wywiadzie pobiegnę do domu, odpowiem na e-maile i zrobię pranie”). W restauracji zamawia ciastko, sok wyciskany ze świeżych owoców, a potem jeszcze kawę. Małe espresso z odrobiną mleka. Bardzo to do niej pasuje.

- Porozmawiamy o kosmetykach?
Chętnie! Wolę rozmawiać o kosmetykach, niż odpowiadać na pytania o moje sercowe, osobiste sprawy. Nie ma też sensu opowiadanie po raz dziesiąty tej samej anegdoty z dzieciństwa. Zatem cieszę się na tę naszą „kosmetyczną” rozmowę.

- Od roku jesteś jurorką w konkursie „Najlepsze dla urody”.
Dzięki URODZIE mogę jako pierwsza testować najróżniejsze kosmetyki. I powiem tak: nie miałam pojęcia, że na naszym rynku co roku pojawiają się setki nowych produktów. Teraz w mojej łazience stoją dziesiątki odpakowanych i napoczętych kosmetyków. Chcę wszystkiego dotknąć, bym mogła ocenić, wybrać dla czytelniczek najciekawsze propozycje.

- A w dbaniu o siebie jesteś oczywiście typem systematycznym...
I tu, niestety, muszę cię rozczarować. Niespecjalnie starcza mi na wszystko czasu. Kiedy docieram po spektaklu do domu jest tak późno, że po prostu padam na łóżko. Zazwyczaj znajduję jeszcze w sobie energię, by wziąć kąpiel, zrobić demakijaż i wklepać krem do twarzy. Ale od szyi w dół, to już jest dbanie „napadowe”. Jak przychodzi dzień dobroci dla siebie, to smaruję ciało i myślę: „Szybko działaj, balsamie!” (Śmiech).

- Relaksujesz się czasem w wannie?
Jak każda kobieta lubię zaszyć się na dłużej w łazience. Wrzucam wtedy aromatyczne kulki do wody, zapalam pachnącą świeczkę i... jestem szczęśliwa.

- Jakie kosmetyki chętnie zmieniasz?
Kremy do twarzy. Latem potrzebuję silniejszych filtrów ochronnych, na noc bogatszej konsystencji, czasem czegoś rozświetlającego. Dlatego w tej kategorii trudno mi wybrać swojego faworyta.

- A jakich kosmetyków używasz na co dzień?
Szminki tylko w teatrze. W życiu lepiej sprawdzają się błyszczyki. Do tego puder, najlepiej rozświetlający delikatnie skórę. Mój faworyt to trójkolorowy puder Luminizing Color Powder, Shiseido.

Oceń 4,43 / 14 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Redakcja poleca
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: